Kaymakam Fırat Of’a veda etti

Fethiye Kaymakamlığı’na atanan Of Kaymakamı Eyüp Fırat, düzenlenen veda gecesinin ardından Of’a veda etti.

Kaymakam Fırat Of’a veda etti

16 Aralık 2016 tarihinde Of Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Eyüp Fırat, Of Kaymakamlığı görevini noktaladı.

14 Temmuz 2020 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Muğla’nın Fethiye İlçesi Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Eyüp Fırat, Of Belediyesi tarafından düzenlenen veda gecesinin ardından Of’a veda etti.

Kaymakam Fırat’ın Of’tan ayrılması nedeniyle Of Belediyesi tarafından Of Sahil Hasbahçe’de bir veda programı düzenlendi.

Geceye Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız, Arsin Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir, Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu ve Yardımcısı Murat Öztürk, Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok, Belediye Meclis Üyeleri, Daire Amirleri, Mahalle Muhtarları, STK ve Siyasi Parti İlçe Başkanları, Banka ve Fabrika Müdürleri ile Kaymakamlık Personeli katıldı.

Yemek ikramı ile başlayan programda Müftü Hüseyin İspiroğlu dua yaptı. Başkan Sarıalioğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan programda Kaymakamlar Murat Yıldız, Ömer Ahmet Özdemir ve Uğur Ünsal, Emekli Vaiz Kadir Sevencan, Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Temel Bulut ve Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu birer selamlama konuşması yaptılar.

Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız, AK Parti Of İlçe Başkan Vekili Bilal Durmuş, Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Temel Bulut, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Şube Müdürleri, Ballıca Büyük Mahalle Kur’an Kursu Yöneticileri Vahap Vahapoğlu ve Muhammet Doğanay, Emekli Vaiz Kadir Sevencan ve İşadamı Mehmet Çıkrık Kaymakam Fırat’a çeşitli plaket ve hediyeler takdim ederken Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu da Kaymakam Fırat’a Of Belediye Meclisi Kararıyla alınan Fahri Hemşerilik Beratı takdim etti.

Hatıra fotoğrafı ile veda programı sona erdi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21