Kaymakam Fırat Of Havadis’in konuğu oldu

Of Havadis’in canlı yayın konuğu olan Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of’un gündemine ilişkin sorularımızı yanıtladı.

Kurulduğu günden bu yana yaklaşık 13 yıldır Of’un Haber Merkezi sloganı ile Of ve Ofluları bilgilendirmek için yoğun mesai harcayan Of Havadis, Of’un gündemini tutmaya devam ediyor. 

2007 yılında gazete olarak yayın hayatına başlayan Of Havadis, 2011 yılında erişime açtığı web sitesi ile Of’ta ve Of dışında yaşayan Ofluların haber merkezi olmayı başardı.

Gazete ve web sitesinin yanı sıra sosyal medya aracılığı ile de Oflulara haber ve bilgi sunmaya devam eden Of Havadis, gelişen teknoloji ile Of’ta yaşanan gelişmeleri canlı yayınlarıyla Oflulara sunmaya devam ediyor.

Of Kaymakamı Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Kaymakam Fırat’ı Of Havadis’in canlı yayınında konuk etti.

Özellikle son dönemde dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını kapsamında yapılan çalışmaları değerlendiren Kaymakam Fırat, Genel Yayın Yönetmenimiz Yaşar’ın sorularını cevapladı.

İçişler Bakanlığı’nın talimatları doğrultusunda Kaymakamlık bünyesinde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubunun çalışmalarına değinen Kaymakam Fırat, 65 yaş üzerindeki ve kronik hastalığı bulunan vatandaşların her türlü ihtiyaçlarının karşılandığını, ihtiyaçlarının evlerine kadar teslim edildiğini ifade etti.

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağına değinen Kaymakam Fırat, Oflu hemşerilerinin geçen hafta sonu yaşanan sokağa çıkma yasağına riayet ettiklerini ve bu hafta sonu uygulanacak olan yasağa da uyacaklarına inandığını söyledi.

Koronavirüsle mücadele kapsamında hükümetin her gün yeni tedbirler ve yeni önlemler aldığını belirten Kaymakam Fırat, çay tarımı konusunda da Tarım Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığının gerekli çalışmaları yapacaklarına inandığını ifade etti.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2020, 17:49

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21