Kaymakam Fırat, Dar Gelirli Aileleri iftar sofrasında ağırladı

Of Kaymakamlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Kaymakam Eyüp Fırat ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeleri, dar gelirli ailelerle birlikte oruç açtı.

Kaymakam Fırat, Dar Gelirli Aileleri iftar sofrasında ağırladı
banner71

Of Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından dar gelirli ailelere yönelik olarak bir iftar yemeği düzenlendi.

 

Hayrat yolu üzeri dere içi tesislerinde düzenlenen programda Kaymakam Eyüp Fırat ve eşi İpek Fırat, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeleri; Müftü Recep Onat, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Malmüdürü Sevim Yılmaz, SYD Vakfı Müdürü Murat Çakır, Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Temel Bulut, Sefaköy Mahallesi Muhtarı Fahri Kaptanoğlu ve Yenimahalle Muhtarı Yunus Hacıahmetoğlu, dar gelirli vatandaşlarımız, aileleri ve çocukları ile birlikte iftar yaptılar.

 

İftarın ardından ailelerle birlikte sohbet eden ve yakından ilgilenen Kaymakam Fırat, çocuklara çeşitli hediyeler verdi. Çocukların isteklerini de yerine getiren Kaymakam Fırat, onlarla bol bol fotoğraf çektirdi. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 4 yıl Önce

DÜZENLENEN İFTAR YEMEĞİNE BAŞTA İLÇE KAYMAKAMIMIZ OLMAK DÜZERE HİZMETİ GECEN TÜM YETKİLİLERDEN ALLAH RAZI OLSUN .İFTAR YEMEĞİNE KATILAN TÜM VATANDAŞLARIMIZA DA HAYIRLI İFTARLAR DİLEKLERİMLE.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21