Kaymakam Fırat Daire Amirleri ve Muhtarlarla bir araya geldi

Kaymakam Eyüp Fırat, göreve başlamasının ardından ilk resmi toplantısında Daire Amirleri ve Mahalle Muhtarlarıyla bir araya geldi.

Kaymakam Fırat Daire Amirleri ve Muhtarlarla bir araya geldi

1 Aralık 2016 tarihinde yayınlanan kararname ile Of Kaymakamlığına atanan ve 16 Aralık 2016 tarihinde görevine başlayan Kaymakam Eyüp Fırat, Of’taki ilk resmi toplantısını Mahalle Muhtarları ve Daire Amirleriyle yaptı.

 

Of Belediye toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Of Belediye Başkan Yardımcıları Halil Alireisoğlu ve Şevki Saral, Garnizon Komutan Vekili Mustafa Özbek, Emniyet Müdür Vekili Murat Elkılıç, Müftü Recep Onat ve Daire Amirleri ile Mahalle Muhtarları katıldı.

 

Daire Amirleri ve Muhtarlarla tek tek tanışan Kaymakam Fırat; “Kaymakamlığımız, belediyemiz ve siz değerli muhtarlarımızla sık sık bir araya geleceğiz. Sorunlarımızı birlikte çözüme kavuşturma adına gerek mahalli toplantı ve gerekse geniş çaplı toplantılar yapacağız. İlgili kurumların yetkililerini buraya getirerek siyasi ayağıyla, idari ayağıyla birlikte sorunları çözüme kavuşturmanın gayreti içerisinde olacağız.  Bizden önceki Kaymakam arkadaşlarımızla yürütmüş olduğunuz çalışmalar gibi bundan sonra da verimli, uyumlu çalışmalar yürüteceğiz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21