Kaymakam Çiçek’ten Serince Şehit Fahrettin Yavuz İHO’ya ziyaret

Serince Mahallesinde bulunan Şehit Fahrettin Yavuz İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden Kaymakam Çiçek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.

Kaymakam Çiçek’ten Serince Şehit Fahrettin Yavuz İHO’ya ziyaret

Okul ziyaretlerini sürdüren Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Serince Mahallesinde bulunan Şehit Fahrettin Yavuz İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti.

Ziyaret programına öğretmenlerle kahvaltı yaparak başlayan Kaymakam Çiçek, öğretmenlerle tek tek tanışarak onlarla bir süre sohbet etti. Kahvaltı sonrası öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek öğrencilere geleceği ile ilgili olarak sohbet ederek öğrencilere bazı tavsiyelerde bulundu.

Kaymakam Çiçek okulun genel durumu, öğretmen ve idarecilerin gayret, ilgi ve alakaları nedeniyle memnuniyetini belirterek bundan sonraki yapacakları çalışmalarda başarılar ve üstün muvaffakiyetler diledi.

Kaymakam Çiçek’in Serince Şehit Fahrettin Yavuz İmam Hatip Ortaokulu ziyaretine İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanğlu, Ak Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Okul Aile Birliği Başkanı Hasan Koç, Serince Mahallesi Muhtarı Sultan Göktaş, Yanıktaş Mahallesi Muhtarı Ali Çapoğlu ve İş İnsanı Bayram Kondel katıldı.

Okul Müdürü Ali Cerrah ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Kaymakam Hayrettin Çiçek ve katılan bütün katılımcılara teşekkür etti.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21