Kaymakam Çiçek göreve başladı

Of Kaymakamlığı’na atanan Muğla Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Of’a gelerek görevine başladı.

Kaymakam Çiçek göreve başladı

İçişleri Bakanlığı tarafından Of Kaymakamlığına görevlendirilen Muğla Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Of’a gelerek görevine başladı.

Kaymakam Çiçek’i makamında ziyaret eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Yayın Kurulu Üyemiz İzzet Keleş, yeni görevinde kendisine başarılar dilediler.

Kendisini Of Kaymakamlığı gibi önemli bir görevle görevlendiren İçişleri Bakanı Süleyman soylu ve devlet büyüklerine teşekkür eden Kaymakam Çiçek, bu önemli görevi layıkıyla yerine getirebilmenin gayretinde olacağını ifade etti.

Yatağan’a da önce görevlendirilmişti

Kaymakam Çiçek’in Yatağan Kaymakamlığı’na da benzer şekilde İçişleri Bakanlığı tarafından önce görevlendirilmiş ardından da kararname ile atanmıştı.

Hayrettin Çiçek kimdir?

1984 yılında Elazığ'da doğan Çiçek, ilk ve orta öğrenimini Elazığ'da, lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. 2006 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü bitirdi. 2007 yılında yapılan Kaymakamlık sınavını kazandı. Bir yıl süreyle İngiltere Sussex Üniversitesinde dil eğitimi gördü. Sırasıyla Tokat-Sulusaray, Kastamonu-Bozkurt, Erzincan-Kemah ve Erzurum-Aşkale ilçelerinde görev yaptı.

İçişleri Bakanlığı’nın 10.02.2017 tarih ve 2017/463 sayılı onayıyla Yatağan Kaymakamı olarak görevlendirilen Çiçek, daha sonra kararnameyle Yatağan Kaymakamı olarak atanmıştı. 15 Ağustos 2020 tarihinde Of Kaymakamlığına görevlendirilen ve 24 Ağustos 2020 tarihinde Of Kaymakamlığı görevine başlayan Çiçek, evli ve iki çocuk babasıdır.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih SEYHAN
Fatih SEYHAN - 2 yıl Önce

ziyaretler sitesi poz vermekler yemek yeme geceleri sağlamak dışında of da neler oluyor ancak farklı yerlerden haberimiz oluyor mesela of da KURBAN BAYRAMI sonrası fevkalaade artış olan korona virüs vakalarının artışı DEVLETİN denetimsizlikleri kamu kurum yöneticilerinin ciddiyetsizlikleri vatandaşın bana birşey olmaz diye lay lay lom yaşantısı ile sağlık personellerinin özverili yoğun cabaları ama nafile ciddiyetsiz bir OF yaşantısı

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21