Kaymakam Çiçek FSM ve Pınaraltı okullarını ziyaret etti

Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ile birlikte Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu ile Pınaraltı İlk/Ortaokulunu ziyaret etti.

Kaymakam Çiçek FSM ve Pınaraltı okullarını ziyaret etti

Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, 2020-2021 eğitim öğretim yılının 2. döneminde okulların yüz yüze eğitime başlaması ile 1. dönem başlamış olduğu okul ziyaretlerine devam ediyor.

Kaymakam Çiçek, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ile birlikte Of Merkez’de eğitim veren Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu ile Pınaraltı Mahallesi2nde eğitim veren Pınaraltı İlk/Ortaokulunu ziyaret etti.

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Müdürü Mehmet Soylu ve öğrenciler, Kaymakam Çiçek ve Müdür Kabahasanoğlu’nu okul bahçesinde çiçeklerle karşıladılar.

Beceri atölyeleri ve yenilenen birimleri gezdiler

Okuldaki beceri atölyelerini ve okulda yenilik yapılan diğer birimleri gezen Kaymakam Çiçek, Liselere Giriş Sınavına hazırlanan öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti ve gelecek planları hakkında konuştu.

Kaymakam Çiçek; gerek pandemi kurallarındaki dikkat ve özen gerek öğrencilerin ilgi ve alakası gerekse okulun genel durumu nedeniyle Okul Müdürü Mehmet Soylu’yu tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Muhtar Akyüz ve Müdür Turan karşıladı

Kaymakam Hayrettin Çiçek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu daha sonra Pınaraltı Mahallesinde bulunan Pınaraltı İlk/Ortaokulunu ziyaret ettiler. Kaymakam Çiçek ve Müdür Kabahasanoğlu’nu okulun bahçesinde Okul Müdürü Hikmet Turan ve Pınaraltı Mahallesi Muhtarı Adil Akyüz karşıladı.

Ziyarette Okul Müdürü Hikmet Turan, Kaymakam Çiçek’e okul hakkında mini bir brifing verdikten sonra okulda yapılan yenilikleri tanıttı. Kaymakam Çiçek okul hakkında bilgi aldıktan sonra öğretmenlerle de buluştu.

Öğretmenlerle tanışan Kaymakam Çiçek, Liselere Giriş Sınavına hazırlanan 8. Sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.

Kaymakam Çiçek Okul Müdürü Hikmet Turan’ı çalışmaları nedeniyle tebrik ederek bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan Kaymakam Çiçek; “Şükürler olsun okullarımız öğrencilerimizle yeniden şenlendi. Bugüne kadar yaptığımız okul ziyaretlerimizde gördüğümüz tablodan son derece mutluyum. Bu zorlu süreçte İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün önderliğinde idarecilerimiz okullarda her türlü tedbiri almış, eğitim öğretimde tam bir güvenli ortam sağlanarak eğitim faaliyetleri sürdürülüyor. Bizler de geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize bir nebze de olsa dokunarak onlara moral ve motivasyon vererek çalışma azim ve gayretlerini artırmak için ziyaretlerde bulunuyoruz. Onlara her zaman yanlarında, destekçileri olduğumuzu ifade ediyoruz. İnşallah öğrencilerimizin azim ve gayretleri gönüllerindeki hedeflediği okul ve meslekler için yeterli olur. Allah tüm öğrencilerimizin yardımcısı olsun” dedi.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2021, 01:36

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21