Kaymakam Çiçek eğitime yeniden başlayan öğrencileri ziyaret etti

Kaymakam Çiçek ve Müdür Kabahasanoğlu Gürpınar İlkokulu ve Uğurlu Hacıahmetoğlu Ortaokulunu ziyaret ederek eğitim öğretime yeniden başlayan öğrencilerle buluştular.

Kaymakam Çiçek eğitime yeniden başlayan öğrencileri ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 31 Mayıs’ta toplanan Bakanlar Kurulunda alınan karar gereği 1 Haziran tarihi itibariyle seyrek nüfuslu köy ve mahalle okullarının açılmasına karar verilmişti.

Kararın ardından Of’ta da çok sayıda okulda eğtim ve öğretim yeniden başlayarak öğrenciler özledikleri okullarına kavuştular.

Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ile birlikte Gürpınar İlkokulu ve Uğurlu Hacıahmetoğlu Ortaokulunu ziyaret ettiler.

Kaymakam Çiçek ve Müdür Kabahasanoğlu okul ziyaretlerinde yüz yüze eğitim heyecanına yeniden başlayan öğrencilerle buluşarak öğretmen ve öğrencilere başarılar dilediler.

Öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Çiçek; “Şükürler olsun öğrencilerimiz okullarına, öğretmenlerine, arkadaşlarına kavuştular. Okullar zaten öğrencilerle güzel. İnşallah alınan tedbirler ve kararlarla bu pandemi sona erer ve seneye tüm Türkiye’de burada olduğu gibi tam zamanlı olarak eğitim ve öğretim faaliyetlerine geçeriz. Öğrencilerimizin genel durumuna baktığımız zaman gerek okulun açık olduğu süreyi gerekse uzaktan eğitim sürecini başarıyla geçirmişler. Bu konuda gösrermiş oldukları çaba ve çalışmaları nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün nezdinde idareci ve öğrertmenlerimizi kutluyorum. Öğrencilerimize bundan sonraki aşamada sağlıklı ve başarılı eğitim yaşantıları diliyorum. Rabbim yar ve yardımcıları olsun.Pazar günü yapılacak Liselere Geçiş Sınavına (LGS) katılacak bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Kaymakam Çiçek ve Müdür Kabahasanoğlu’na teşekkür eden okul müdürleri Süleyman Turan ve Soner Kalkan ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek aynı azim ve kararlılıkla motivasyonlarını artırarak çalışmalarını sürdüreceklerini ifade ettiler.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21