Kaymakam Çiçek asaleten atandı

Geçen yıl Ağustos ayında Of Kaymakamlığına görevlendirilen Kaymakam Hayrettin Çiçek, Of Kaymakamlığına asaleten atandı.

Kaymakam Çiçek asaleten atandı

İçişleri Bakanlığı tarafından geçen yıl Ağustos ayında Of Kaymakamlığına görevlendirilen Kaymakam Hayrettin Çiçek, Of Kaymakamlığına asaleten atandı.

20 Ağustos 2021 tarih ve 31574 sayılı resmi gazetede yayınlanan 19 Ağustos 2021 tarih ve 2021/412 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile çok sayıda mülk idare amirinin görev yeri değişti.

Çok sayıda kaymakamın görev yeri değişirken bazı kaymakamlar vali yardımcılıklarına, bazı kaymakamlar da bakanlıklarda daire başkanlığı veya müfettişlik gibi farklı görevlere atandılar.

Kararname ile Trabzon’da 8 ilçe kaymakamının görev yeri değişirken Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek de Of Kaymakamlığına asaleten atandı.

624 mülki idare amirinin görev yeri değişti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 624 mülki idare amirinin görev yerleri, liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildi. Atamalar, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 2. ve 3. maddeleri gereğince yapıldı.

Yapılan atamalara göre;

Amasya Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale Ortahisar Kaymakamlığına atanırken Ortahisar Kaymakamı Tolga Toğan İstanbul Silivri Kaymakamlığına atandı.

Çaykara Kaymakamı Osman Çelikkol Trabzon Vali Yardımcılığına atanırken Bartın Kurucaşile Kaymakamı Muhammet Güzel Çaykara Kaymakamlığına atandı.

Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız Diyarbakır Vali Yardımcılığına atanırken Konya Doğanhisar Kaymakamı Anıl Adıgüzel Dernekpazarı Kaymakamlığına atandı.

Beşikdüzü Kaymakamı Şakir Öner Öztürk Sivas Vali Yardımcılığına atanırken Diyarbakır Hazro Kaymakamı Ferhat Vardar Beşikdüzü Kaymakamlığına atandı.

Köprübaşı Kaymakamı Murat Ekinci Şırnak Vali Yardımcılığına atanırken Malatya Akçadağ Kaymakamı Hulusi Teke Köprübaşı Kaymakamlığına atandı.

Vakfıkebir Kaymakamı Mesut Yakuta Muğla Dalaman Kaymakamlığına atanırken Çanakkale Ezine Kaymakamı Hacı Arslan Uzan Vakfıkebir Kaymakamlığına atandı.

Van Bahçesaray Kaymakamı Muhammet Öztabak Yomra Kaymakamlığına atanırken Yomra Kaymakamı Eyüp Özdemir ise İller İdaresi Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak atandı.

Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal Adıyaman Sincik Kaymakamlığına atanırken Iğdır Valiliği Kaymakam Adayı Zekeriya Murat Şahan Şalpazarı Kaymakamlığına atandı.

Vali Yardımcıları da değişti

Trabzon Vali Yardımcılığı kadrosunda da değişimler yaşandı. Atama kararlarına göre; Kayseri Bünyan Kaymakamı Ömer Şahin Trabzon Vali Yardımcılığına atanırken

Trabzon Vali Yardımcılarından Ayhan Durmuş Ordu Vali Yardımcılığına, Mehmet Yapıcı ise Zonguldak Karadeniz Ereğli Kaymakamlığına atandı

Trabzon Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız Trabzon Valiliği Hukuk Müşavirliğine atanırken Trabzon Valiliği Kaymakam Adayı Ali İhsan Selimoğlu ise Osmaniye Toprakkale Kaymakamlığı görevine atandı.

Rize Ardeşen Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu da Trabzon Valiliği Hukuk Müşavirliğine atandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2021, 22:58

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 11 ay Önce

SAYIN KAYMAKAMIM,YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21