Kaymakam Arslan’dan Yaz Kursu öğrencilerine hediye

Of Kaymakamı Eren Arslan, Kıyıboyu Orta Camii Yaz Kur’an Kursu’nda eğitim gören öğrencilere çeşitli hediyeler takdim ederek öğrencileri ödüllendirdi.

Kaymakam Arslan’dan Yaz Kursu öğrencilerine hediye

Okulların tatile giresi ile faaliyete başlayan Yaz Kur’an Kursları, eğitimlerini tamamladılar. Kıyıboyu Köyü Orta Mahalle Camii’nde düzenlenen yaz kursunda eğitim gören kursiyerleri ziyaret eden Of Kaymakamı Eren Arslan, öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.

 

Hediyeleri alan öğrenciler, Kaymakam Arslan’a teşekkür ederken Camii İmam Hatibi Mehmet Türkyılmaz da Kaymakam Arslan’a teşekkür ederek; “Sayın kaymakamımız bizleri cenazemizde, düğünümüzde, tüm program ve etkinliklerimizde yalnız bırakmıyor, bizlere yardımcı oluyor. Yüce rabbimiz de kaymakamımızı hiçbir zaman yalnız bırakmasın” diyerek duygularını ifade etti.

 

Öğrencilere sadece Dini Bilgiler ve Kur’an dersleri vermediklerini belirten Türkyılmaz, “Öğrencilerimize Kur’an eğitiminin yanı sıra sosyal etkinlikler de düzenledik. Tüm öğrencilerimizle sahilde piknik yaptık, halı saha turnuvası düzenledik. Kadir Gecesi’nde bilgi yarışması düzenledik. Hatimler indiren öğrencilerin hatim dualarını velilerin de katılımıyla yaptık. Köydeki kabirleri ziyaret ederek dua yaptık. Sinevizyon ve bilgisayar eşliğinde verdiğimiz bu kurslarımız inşallah gelecek yazda da devam edecektir” diye konuştu

 

Öte yandan tekstilci iş adamı Mikail Dervişoğlu da kurs sonunda tüm öğrencilere birer penye hediye ederek öğrencileri sevindirdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 8 yıl Önce

TEŞEKKÜRLER KAYMAKAM BEY İNŞALLAH BU ÖDÜLLENDİRİLMELERDEN DE DİĞER ÖĞRENCİLERİMİZ FAYDALANIR BİR VESİLE YARIŞ BAŞLAR İNŞALLAH.

Hasan Akgül
Hasan Akgül - 8 yıl Önce

Mehmet Türkyılmaz hocamızın ofta yaptığı dini etkinlikler bizi çok memnun ediyor Allah kendisinden razı olsun öğrencileri teşvik için yaptığı çalışmalar örnek oluyor. hocamızı tebrik ediyorum

Durmuş Yılmaz
Durmuş Yılmaz - 8 yıl Önce

Hocamız fakir ve bazı yetim öğrencileri de Allah rızası için sevindirdi vesile olan kaymakam beye ve Mehmet hocaya teşekkür ederiz.

kurs öğrencileri
kurs öğrencileri - 8 yıl Önce

sayın kaymakamımız kıyıboyu yaz kursunda okuyan öğrenciler olarak bize aldığınız kıyafetler için teşekkür ederiz ayrıca Mikail abimize de teşekkürler.

BÜLBÜL
BÜLBÜL - 8 yıl Önce

66 ÖĞRENCİYİ SEVİNDİREN KAYMAKAM BEYE TEŞEKKÜRLER

mustafa
mustafa - 8 yıl Önce

bende hocamın eski öğrencilerindenim bizim dönemimizde de törenlere millet vekillerimizin ve çok üst düzey idarecilerin katılımıyla törenler olmuştu.haberleri bize duyuran sitenize hocamıza teşekkük

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21