Kaymakam Arslan’dan sağlıkçılara karanfil

Of Kaymakamı Eren Arslan, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Of’ta görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek kendilerine karanfil takdim etti.

Kaymakam Arslan’dan sağlıkçılara karanfil

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Of’taki sağlık kuruluşlarını ziyaret eden Of Kaymakamı Eren Arslan, sağlık personellerine karanfil takdim ederek günlerini kutladı.

 

Of Devlet Hastanesi, Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlığı Hekimliği Merkezini ziyaret eden ve sağlık çalışanlarının günlerini kutlayan Kaymakam Arslan, hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Of’un çok değerli ve kadirşinas halkına ekip ruhu içerisinde hizmet vermeye çalıştıklarını belirten Kaymakam Arslan; “Bu hizmet içerisinde sağlık çalışanlarımız önemli bir yer tutuyor. Özverili çalışmalarından dolayı başta İlçemizin sağlık çalışanları olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Ziyaretlerde Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Dr. Barış Çağlar ve Of Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Remzi Kutanis de Kaymakam Arslan’a eşlik ederek tüm personelin bayramını kutladılar.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 8 yıl Önce

SĞLIKCILARIN TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21