Kaymakam Arslan’dan meclis üyelerine plaket

Of Kaymakamı Eren Arslan, Of’un Eski İl Genel Meclisi üyelerine yapmış oldukları hizmetlerden dolayı birer teşekkür plaketi sundu.

Kaymakam Arslan’dan meclis üyelerine plaket

Of Kaymakamı Eren Arslan, 6360 Sayılı Kanun Kapsamında görevleri sona eren Of’un Eski İl Genel Meclisi üyelerine yapmış oldukları hizmetlerden dolayı birer teşekkür plaketi takdim etti.

 

Kaymakamlık makamında gerçekleştirilen törende Ahmet Çapoğlu, Halim Kaya ve Dursun Yüksel’e vermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkür eden Kaymakam Arslan; “6360 sayılı kanun ile Trabzon’un Büyükşehir kapsamına alınmasının ardından İl Özel İdareleri ve Köylere Hizmet Götürme Birliklerinin varlıkları fiilen sona ermiş oldu. Bu kapsamda il genel meclisi üyelikleri de sona eren arkadaşlarımızla birlikte köylerimizin sorunlarını çözme noktasında güzel çalışmalara imza attığımıza inanıyorum. Kendilerine vermiş oldukları mesaiden ve emekten dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonra ki yaşantılarında aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir ömür diliyorum” dedi.

 

Kaymakam beye nazik davranışından dolayı teşekkürlerini sunan eski meclis üyeleri, köylerde yaşayan vatandaşlarımıza hizmet götürme noktasında gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm Kaymakamlarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza buradan şükranlarımızı sunuyoruz dediler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
süleyman saral
süleyman saral - 7 yıl Önce

plaket almak veya ona hak kazanmak cok güzel hizmet ettikleri davaya bakılırsa pılaketi verenin cumhuriyet kaymakamı olması manidar deyilmi cünkü hizmet ettikleri dava cumhuriyet yok etmek icin calışan bir zihniyet inşallah aldiginiz bu plaketi ebedi olarak gururla saklarsiniz veya saklayacak delik arayacak duruma düşmazsiniz.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21