Kaymakam Arslan’dan Gazeteci Ramoğlu’na sigara altını

Of Kaymakamı Eren Arslan, bir yıldır sigara içmeyen Gazeteci Adnan Ramoğlu’nu altınla ödüllendirirken uygulamaya koyduğu yeni projesi ile sigarayı bırakanlara para ödülü verecek.

Kaymakam Arslan’dan Gazeteci Ramoğlu’na sigara altını
Of Kaymakamı Eren Arslan, bir yıl önce sigarayı bırakan Gazeteci Adnan Ramoğlu’nu sigarayı içmeme konusunda göstermiş olduğu kararlı tutumundan ve örnek davranışından dolayı 31 Mayıs “Dünya Sigara İçmeme Günü” dolayısıyla altın ile ödüllendirdi.
 
Medya sektöründe çalışan ve misyonu olan bir vatandaşımızın örnek olacak şekilde sigarayı bırakmış olması nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Kaymakam Arslan; “Bir yıl önce bu gün sigarayı hayatından çıkararak çevresine örnek olan Adnan Ramoğlu’nu tebrik ediyorum. Bu davranışının herkese örnek olması en büyük arzumuzdur. Çünkü sigaranın sağlığımızı verdiği zararın yanı sıra yılda 30 milyar TL gibi bir parayı sigaraya harcıyoruz. Milli gelirimizin bu şekilde heba olmasına izin vermemeliyiz. Sigara kullanmayan tüm vatandaşlarımızın en yakınından başlayarak sigarayı bırakmaları konusunda kendilerine yardımcı olsun” diye konuştu.
 
Bir insanın kendine zarar verecek en büyük düşmanının sigara olduğunu belirten Gazeteci Adnan Ramoğlu; “Gazeteci arkadaşlarımızla birlikte stresli bir mesleği icra ediyoruz. Her an her türlü kötü olaylarla karşılaşabileceğimiz haberler ortaya çıkabiliyor. O an bir tane değil belki de bir paket sigarayı bitirebilir insan. İşte o an kendimize ve ailemize en büyük kötülüğü yapmış oluyoruz. Çocuklarımızın baba deyip boynuna sarılabileceği babalarının yaşamasını istiyorsak en kısa zamanda sigarayı bırakalım ve ailemize en güzel hediyeyi verelim” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
OFLU.
OFLU. - 9 yıl Önce

DEĞERLİ KAYMAKAMIM HER SİGARAYI BIRAKANA ALTIN TAKARSANIZ KAYMAKAMLIKTA HERKES SIRAYA GİRER Kİ BAŞ ETMEK MÜMKÜN DEĞİL DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

y.raif hızal
y.raif hızal - 9 yıl Önce

sayın adnan kardeşim bende seni kutluyorum.sıgarasız hayatın nekadar güzel olduğunu göreceksin.sevgilerimle.

ismail kıroğlu
ismail kıroğlu - 9 yıl Önce

kardeşim ben 4 yıl oldu sigarayı bırakalı, anlamam OF a gelince aynen 4 altın alırım.
Bodrum dan herkese OF umuza selam olsun

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21