Kaymakam Arslan’dan Bayram mesajı

Of Kaymakamı Eren Arslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajla Of Halkının bayramını kutladı.

Kaymakam Arslan’dan Bayram mesajı

Of Kaymakamı Eren Arslan Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

İşte Kaymakam Arslan’ın mesajı;

"Manevi yaşantımızda önemli bir yer edinen bayramlarımız, sevgi, saygı ve hoşgörünün pekiştiği, mutlulukların paylaşıldığı, dargınların barıştığı kısacası milli ve manevi duyguların en üst seviyede yaşandığı günlerdir.

 

Mübarek ramazan ayı boyunca hem bedenimizi hem de ruhumuzu yerine getirdiğimiz dini vecibeler ile zirveye taşımanın gayreti içerisinde olduk. Bunun yanında sosyal sorumluluk ve dayanışma bilinciyle, yardıma ve desteğe muhtaç insanlara şefkat elimizi ulaştırmaya çalıştık.

           

Bayramlarda yaşanan en güzel paylaşımlardan birisi de büyüklerimizi, hasta, yaşlı ve muhtaç vatandaşlarımızı, aziz şehitlerimizin ailelerini ve kahraman gazilerimizi ziyaret etmek, onların gönüllerini alarak daima yanlarında olduğumuzu hissettirmektir.

 

Bu manevi iklimin etkisinin ve bereketinin bütün bir yıl devam etmesini, başta Gazze’de, Musul’da, Kerkük’te ve dünyanın dört bir yanında zalimin zulmüne uğrayan din kardeşlerimizin feraha çıkmasını, refah, huzur ve barışın daim olmasını temenni ediyorum.

                

Bu duygularla, İlçemizde görev yapan adli ve askeri erkânla, tüm daire amir ve memurlarımızın, siyasi partilerimizin, sivil toplum kuruluşları ve basın mensuplarımızın, mahalle muhtarlarımızın, bayram tatillerini yöremizde geçirmekte olan yerli ve yabancı ülkelerden gelen misafirlerimizin ve tüm Oflu hemşerilerimin Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.                                                                                                  

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21