Kaymakam Arslan ve Başkanlardan Vali Öz’e ziyaret

Of Kaymakamı Eren Arslan, Ak Parti Of İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu ve Belde Belediye Başkanları Trabzon Valisi Abdil Celil Öz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kaymakam Arslan ve Başkanlardan Vali Öz’e ziyaret

Of İdari Yönetimi Trabzon Valisi Abdil Celil Öz’ü ziyaret etti. Sayın Valimizi yerel yöneticilerimizle birlikte ziyaret edip hayırlı olsun dileklerimizi sunmak istediklerini belirten Of Kaymakamı Eren Arslan, “Sayın Valimize Of ile ilgili kısa da olsa bir bilgilendirmede bulunduk. Bizleri kabulünden dolayı kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Öz; “Trabzon 760 bin nüfusun üzerinde marka değeri olan bir şehir. Nereye gitsem mutlaka bir Trabzonlu ile karşılaşıyorum. Trabzon bu anlamda ünü olan bir şehir. Bizlere düşen de kamu ve yerel yönetimlerin yatırımıyla hizmetleri birleştirerek insanımızın yaşam kalitesini daha da yukarıya çıkarmaktır” dedi.

 

Ziyarette hazır bulunan Belde Belediye Başkanları, sayın valimizi en kısa zamanda İlçemizde görmek arzusundayız. Ziyareti halkımızı fazlasıyla mutlu edecektir. Kendisine yeni görevinde üstün başarılar diliyoruz dediler.

 

Ziyarete Kaymakam Arslan’ın yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu, Ballıca Belediye Başkanı Emin Bilgin,  Bölümlü Belediye Başkanı İsmail Mercan, Cumapazarı Belediye Başkanı Ahmet Saral, Eskipazar Belediye Başkanı Mehmet Ayaz, Gürpınar Belediye Başkanı Mehmet Öztürk ve Kıyıcık Belediye Başkanı Hasan Çakır katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21