Kaymakam Arslan ve Başkan Sarıalioğlu karne verdi

Of Kaymakamı Eren Arslan ile Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu İsmail Yıldırım İlkokulu’nda düzenlenen karn e töreninde öğrencilere karne dağıttılar.

Kaymakam Arslan ve Başkan Sarıalioğlu karne verdi

15 Eylül 2014 Pazartesi günü başlayan 2014-2015 Eğitim Öğretim yılının ilk yarısı, Öğrencilerin karne alması ile sona erdi.

 

Of Merkez İsmail Yıldırım İlkokulunda düzenlenen karne törenine Of Kaymakamı Eren Arslan, Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, İlçe Halk Eğitim Müdürü Ahmet Dunay, Okul Müdürü Rıza Ercihan, Öğretmenler, Öğrenciler ve veliler katıldı.

 

Eğitim Öğretimde görev alan Öğretmen, Öğrenci ve Velileri kutlayan Kaymakam Arslan, “2014-2015 Eğitim Öğretim yılının ilk dönemi sona erdi. Şükürler olsun eğitim döneminde herhangi bir olumsuzluk yaşamadık. Eğitimde emeği geçen öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve özellikle velilerimizi kutluyorum. Burada dikkatimi çeken bayan velilerimizin çoğunlukta olmasıdır. Yapılan araştırmalara göre velisinin ilgilendiği öğrenci, diğer öğrencilere göre % 70 oranında daha başarılı oluyorlar. Bu da öğrencilerimizle daha çok ilgilenmemiz gerektiğini gösteriyor” dedi.

 

Tören sonunda “İftihar Belgesi” alan toplam 28 öğrenciye Of Kaymakamı Eren Arslan ve Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 5 yıl Önce

TÜM OKUL MÜDÜRLERİ,ÖĞRETMENLER VE ÖĞRENCİLERE KARNE TATİLİ SONRASI BAŞARILAR DİLERİM . SAĞLIKLI VE MUTLU YAŞAMLAR.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30