Kaymakam Arslan tecrübelerini paylaştı

Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Öğrenci Yurdu’nu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Kaymakam Arslan tecrübelerini paylaştı

Kredi Yurtlar Kurumu Of Öğrenci Yurdu tarafından öğrencilere yönelik düzenlenen sosyal etkinlik projeleri kapsamında gerçekleşen ziyarette öğrencilere Kariyer Planlaması hakkında bilgiler sunan Kaymakam Arslan, kendi hayatıyla ilgili yaşadığı tecrübeleri öğrencilerle paylaştı.

 

Konferans salonunda gerçekleştirilen söyleşide öğrencilere zamanlarını çok iyi kullanmaları tavsiyesinde bulunan Arslan; “Fark yaratmak istiyorsanız her dakikanız sizler için çok önemlidir. Bu dakikalarınızı boş geçirirseniz Trenin peşinden koşmaya başlarsınız. Zamanınızı doğru kullanarak çok çalışıp başarılı olmuş bir şekilde Treni istasyonda bekleyin ve hayattaki ideallerinize ulaşın” dedi.

 

Zorluklar karşısında yılmamaları tavsiyesinde de bulunan Kaymakam Arslan, yenildiğinizde değil vazgeçtiğinizde kaybedersiniz diyerek öğrencilere nasihatlerde bulundu.

 

Söyleşinin son bölümünde öğrencilerin sorularını alan ve İlçe hakkında görüşlerini dinleyen Kaymakam Arslan’a Yurt Müdürü Ali Tarakçı ve öğrenciler tarafından teşekkür çiçeği sunuldu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21