Kaymakam Arslan Hemşireleri unutmadı

Of Kaymakamı Eren Arslan, Hemşireler Haftası nedeniyle Of’ta görev yapan hemşirelere birer mektup göndererek günlerini kutladı.

Kaymakam Arslan Hemşireleri unutmadı

Hemşireler Haftası nedeniyle Of’ta görev yapan hemşirelere birer mektup gönderen Of Kaymakamı Eren Arslan, tüm hemşirelerin haftası kutladı.

 

Her yıl 12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan “Hemşireler Haftası” dolayısıyla kendi el yazısı ile bir mektup kaleme alan Of Kaymakamı Eren Arslan mektubunda; “ 12-18 Mayıs tarihleri, her yıl ülkemizde “Hemşireler Haftası” olarak kutlanmaktadır. Bu vesile ile, insanlığa sunmuş olduğunuz bu ulvi vazife için teşekkür eder; aileniz ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim” dedi.

 

Of’ta görev yapan 98 hemşireye ulaşan mektuplar nedeniyle duydukları memnuniyeti dile getiren hemşireler, “Sayın Kaymakamımızın bu anlam dolu davranışından ve tüm güzel duyguları için kendisine teşekkürlerimizi sunarız” dediler.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
O Bir Esnaf
O Bir Esnaf - 8 yıl Önce

Her türlü günün kutlandığı bu dönemde özellikle ofta esnafları düşünen hiçbir yargı kuruluş yoktur. Varsada etrafındaki esnaflar fayda görüyör heralde. Her geçen gün işimiz dahada zorlaşıyor. en azından birilerinin unutulmadığını görmekte ayrı bir keyif....

adı yok soyadı unutulmuş çok zamandır
adı yok soyadı unutulmuş çok zamandır - 8 yıl Önce

zaten bir anlamı yok kutlansa ne olur kutlanmasa ne ı şartlar belli anlayana?

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21