Kaymakam Arslan Artvin’de ağırladı

Of Kaymakamı Eren Arslan; Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Gazeteci Adnan Ramoğlu ve Özel Kalem Nihat Yılmaz’ı Artvin’de ağırladı.

Kaymakam Arslan Artvin’de ağırladı
banner71

Artvin Şavşat doğumlu olan Of Kaymakamı Eren Arslan, Eşi Of Orman İşletme Şefi Sermin Arslan ile birlikte hafta sonu tatilinde Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Gazeteci Adnan Ramoğlu ve Özel Kalem Nihat Yılmaz’ı Artvin’de ağırladı.

 

Misafirlerine Artvin’in ve Şavşat’ın tarihi ve doğal güzelliklerini gezdiren Arslan çifti, misafirlerine keyifli bir gün yaşattılar.

 

Misafirlerini Artvin’deki Tarihi Kültür Evi’nde ağırlayan Kaymakam Arslan, Artvin ziyaretinin ardından misafirlerini doğum yeri olan Şavşat’a götürdü. Burada Tarihi Şavşat Evi’ni ziyaret eden misafirler daha sonra Karagöl’ü ziyaret edip ardından da Kaymakam Arslan’ın köyündeki ailesine misafir oldular.

 

Kaymakam Arslan ve eşi Sermin hanıma teşekkür eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, “Güzel ve dolu dolu bir gün yaşadık. Bizlere Artvin’in ve Şavşat’ın tarihi ve doğal güzelliklerini doya doya yaşama şansı verdiler. Yöresel lezzetlerden tatma fırsatı yakaladık. Karadeniz’imizin saklı bir köşesini keşfetme fırsatı bulduk. Sayın Kaymakamımıza ve bizi köylerindeki evlerinde ağırlayan ailesine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Geziye ailesi ile birlikte katılan Gazeteci Adnan Ramoğlu, “Harika bir gün yaşadık. İş yoğunluğumuzdan kurtulup bölgemizin tarihi ve doğal güzelliklerini keşfettik. Sayın Kaymakamımız Eren beye ve değerli eşleri Sermin hanıma çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21