Kavakpınar Köyü’ne 135 Bin TL’lik Sosyal Tesis

Köylerde yaşayan gençlerin sosyal hayatlarına katkı sağlamak amacıyla İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından Kavakpınar Köyüne halı saha ve sosyal tesis yapılıyor.

Kavakpınar Köyü’ne 135 Bin TL’lik Sosyal Tesis

Of İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından Kavakpınar Köyüne halı saha ve sosyal tesis yapılıyor.

 

Kavakpınar Köyü Muhtarlığı ve vatandaşların talepleri doğrultusunda Of Kaymakamlığı tarafından başlatılan çalışmalar sonucunda köye halı saha ve sosyal tesis yapımına karar verildi.

 

Tesisin inşaatını ziyaret eden ve İlçe Spor Müdürü Oktay Abdikoğlu’ndan bilgiler alan Of Kaymakamı Eren Arslan: “Köylerdeki gençlerimizin spor yapmaları ve sosyalleşmeleri amacıyla gerçekleştirilen bu projede emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Gençlerimizin boş zamanlarını değerlendirmek adına bu tür sosyal tesislere gelerek hem sağlıklı kalacaklar hem de fiziksel aktivitede bulunmuş olacaklar” dedi.

 

Köylerdeki yaşam kalitesini arttırmak ve sosyal hayata katkıda bulunmak amacıyla İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen projeler kapsamında yapımına başlanan halı saha, 215 m2 alan üzerine kurulmakta olup 135 bin TL’ye mal olacak. Tesisin 100 günde bitirilmesi planlanıyor.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

GERÇEKTE ÇOK GÜZEL BİR KONUYA EL ATLDI BAŞTA İLÇE KAYMAKAMI OLMAK ÜZERE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDER HİZMETLERİN DEVAMINI DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21