Karaciğer nakli bekleyen Ahmet Keskin hayatını kaybetti

Ballıca Belediyesi emekli personellerinden Ahmet Keskin (50), karaciğer nakli beklerken geçirdiği mide kanaması sonucu hayatını kaybetti.

Karaciğer nakli bekleyen Ahmet Keskin hayatını kaybetti

Ballıca Belediyesi emekli personellerinden olan Ahmet Keskin hayatını kaybetti. Yaklaşık bir yıl önce karaciğerlerinde meydana gelen sorun nedeniyle tedavi altına alınan Keskin’e karaciğer nakli yapılmasına karar verilmişti. Nakil için uygun donör bekleyen Keskin, iki hafta önce evinde mide kanaması geçirdi.

 

KTÜ Tıp Fakültesi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi altına alınan ve tedavisi devam eden Keskin, ikinci kez mide kanaması geçirerek hayata veda etti.

 

Of Sanayi Sitesi Camii İmam Hatibi Mustafa Keskin ve Mehmet Keskin’in abisi; Cumapazarı Beldesi Taşhan Mahallesi İmam Hatibi Halim Bilgin’in eniştesi ve Of Belediyesi İtfaiye Amiri Cahit Hacımurtazaoğlu’nun kayınbiraderi olan Ahmet Keskin, bir kız, iki erkek çocuk babasıydı.

 

Keskin'in cenazesi Of Çarşıbaşı Büyük Camii önünde kılınan cenaze namazının ardından Merkez Mahalle Orta Camii yanındaki aile mezarlığına defnedildi.

 

Çarşıbaşı Camii İmam Hatibi Murat Tural Hocanın kıldırdığı cenaze namazına Of Belediye Başkanı Murat Saral, Ballıca Belediye Başkanı Emin Bilgin, Ballıca Belediyesi Eski Başkanları Ömer Albayrak ve Hasan Çakır, Ak Parti Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu, MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu, Ballıca Belediyesi Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Daire Amirleri, Sivil Toplum Temsilcileri, Of Müftülüğü Personeli, Sanayii ve Of Esnafı ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
köseoğlu ailesi
köseoğlu ailesi - 9 yıl Önce

merhuma Allah!tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına sabrı cemil niyaz edriz.

Yaşar Çakır
Yaşar Çakır - 9 yıl Önce

Ahmet kardeşimin ölümüne çok üzüldüm.Ballıca Belediyesinde görev yaptığım yıllardan tanırım onu.Çok değerli bir insandı.Allah rahmet eyleisn.Mekanı cennet olsun.

Ali Tural
Ali Tural - 9 yıl Önce

Allah gani gani rahmet etsin. Ailesine de sabırlar diliyorum.Lisede beraber okuduk.orda da abimizdi.

zeki çolak
zeki çolak - 9 yıl Önce

Ahmet abimin ölümü hepimizi derinden üzdü. Ama yapacak hiçbirşey yok. Allah verdi Allah aldı. Tabiki, sevenlerini çok üzmüştür. Bilhassa bizi. Yattığı yer cennet bahçesi olsun. Geriye bıraktığı eşi ve çocukları ve tüm aile etrafına Allah sabır versin. Zeki Çolak ve Ailesi

DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 9 yıl Önce

MERHUMA ALLAH TAN RAHMET DİLER GERİDE KALAN TÜM AİLE FERTLERİNİN BAŞI SAĞ OLSUN.MUTLU VE SAĞLIKLI YAŞAMLAR.

yusuf yaşar
yusuf yaşar - 9 yıl Önce

Allah rahmet eyylesin.Mekanı cennet olsun.Mustafa hocam başınız sağolsun.Allah sabır versin.

MUSTAFA KESKİN
MUSTAFA KESKİN - 9 yıl Önce

Gerek abimin hastalığında gerek cenazede bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza ailem adına teşekkür ediyorum.Allah hepinizden razı olsun. Mustafa KESKİN

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21