Karaaslan ve Tellioğlu Ak Parti'de Meclis’e aday

30 Mart 2014’te yapılacak olan Yerel Seçimlerde Ak Parti’den Of Belediye Meclisi Üyeliği için iki isim başvuru yaptı.

Karaaslan ve Tellioğlu Ak Parti'de Meclis’e aday

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri için aday adayları sahne almaya devam ediyor.

 

1 Ekim-1 Kasım tarihleri arasında başvuruları kabul edecek olan Ak Parti’de Of Belediye Başkanlığı için yedi aday adayı başvuru yaparken Belediye Meclisi Üyeliği için başvuru sayısı ikide kaldı.

 

Meclis Üyeliği aday adaylığı için Ali Tellioğlu ile Sinan Karaaslan başvuru dosyalarını İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu’na sundular.

 

Başvuru süresinin 1 Kasım’da sona ereceğini belirten Başkan Terzioğlu; “Genel Merkezimiz başvuru süresini 1 Ekim-1 Kasım olarak belirledi. Belediye Başkan Aday Adaylarımız gibi Meclis Üyesi Aday Adaylarımız da başvuru dosyalarını 1 Kasım Cuma günü mesai bitimine kadar başkanlığımıza sunmaları gerekiyor. Bu tarihlerden sonra başvuru kabul edilmeyecek ve Meclis Üyesi adaylarımız da Başkan adayımız gibi başvuru yapan aday adaylarımız arasından seçilecek. O nedenle Meclis Üyesi olmak isteyen aday adaylarımız da başvurularını 1 Kasım’a kadar yapmaları gerekiyor” diye konuştu.

 

Of’un genç girişimcilerinden biri olan Sinan Karaaslan, iş dünyasında olduğu gibi siyasette de genç adayların sahne alması gerektiğini belirterek aday olduğunu ifade etti.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
cevdet aydın
cevdet aydın - 9 yıl Önce

sırada kim VAR???.

ismail öztürk
ismail öztürk - 9 yıl Önce

of havadisin değerli yöneticileri. bu site belediyenin haber sitesi hüvviyetine bürünmesin. içerde ve dışarda takdirle takip ediliyorsunuz. hal böyle iken tüm yorumları ve haberleri güncel olarak vermeniz gerekiyor. AK PARTİ GENEL MERKEZİ, Of Belediye Başkanlığı için teşkilat üyeleri içerisinde yaptırdığı anket sonucuna ulaşamadınızmı.

bu anket çok önemlidir. Tüm adaylara başarılar, lütfen güncel haberleri zamanında verelim. Kolay gelsin

Editörün Notu:
İsmail bey merhaba;
Of Havadis için düşüncelerinize teşekkür ederiz. Bu sitenin belediyenin sitesi olmadığını uzun uzun anlatmaya gerek yok sanırım.
Ankete gelince henüz adaylık süreci devam ederken bu tarz anketlerin inandırıcılığı olmadığına inanıyoruz. Son gün aday adaylığı başvurusu yapan bir aday çıkarsa bunu anketin neresine koyacaksınız. O nedenle mantıken anket çalışması için aday adaylık sürecinin bitmesi gerekir. Bizler de en az sizler kadar süreci yakından takip ediyoruz. Bundan önceki süreçlerde olduğu gibi bu süreçte de doğru ve tarafsız bilgilerle okurlarımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz.
Saygılar...

MEHMET ATMACA
MEHMET ATMACA - 9 yıl Önce

yalandan yere anket sonuçları verip gündem oluşturulmaya gerek yok anket sonuçları halka arz edilmez ama benim gördüğüm murat saral başkan

cevdet aydın
cevdet aydın - 9 yıl Önce

sayın İsmail kardeşim yılmaz can beyefendiyi neden UNUTTUN???.

Sadullah
Sadullah - 9 yıl Önce

Of Havadis haberlerinin sıkı bir takipçisi olan ben of havadisin yansız ve tarafsız bir habercilik yaptığını görüyor ve kendilerini tebrik ediyorum. Ne yani tarafsız olmaları için olmayacak duaya âmin mi diyecekler. Sen Güngör Saral ı aday olarak görmek istiyorsun diye uyduruk bir haber mi yapmalılar. Güngör Saral iyi bir öğretmen olabilir . Evet ama Murat Saral da iyi bir idareci. Halk nezdinde bunu ispatlamış. Herkes iyi yaptığı işi yapsın . Güngör Saral okula Murat Saral belediye başkanlığına . Herkes iyi olduğu alanda of a hizmet edecek.

DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

DEĞERLİ KARDEŞLERİM SİZLERE BAŞARILAR DİLERİM.

OFLU.
OFLU. - 9 yıl Önce

EĞER YAPILMIŞSA ANKET SONUÇLARINI LÜTFEN DOĞRU YAZALIM.BELEDİYE BAŞKANI İRFAN SARAL DIR.

Bora AKYÜZLÜ
Bora AKYÜZLÜ - 9 yıl Önce

Sonuçlarını Bırakın Vatandaşı Aday Adayları Bile Bilmez :) İsmail Bey Anket Size mi Ait ? Biraz da Sonar'ın Araştırması Gibi Geldi AKP %42 CHP %32 Oranlar da Çok Benziyor Birbirine :)


SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21