Kapıcıoğlu ve Tellioğlu ailelerinin acı günü

Söğütlü Mahallesi sakinlerinden Süleyman Kapıcıoğlu ile Pınaraltı Mahallesi sakinlerinden Şükriye Tellioğlu yan yana kılınan cenaze namazlarının ardından son yolculuklarına uğurlandılar.

Kapıcıoğlu ve Tellioğlu ailelerinin acı günü

Kapıcıoğlu ailesi ile Tellioğlu ailesi aynı acıyı birlikte yaşadılar. Söğütlü Mahallesi sakinlerinden Süleyman Kapıcıoğlu ile Pınaraltı Mahallesi sakinlerinden Şükriye Tellioğlu yan yana kılınan cenaze namazlarının ardından son yolculuklarına uğurlandılar.

 

Uzun bir süredir yatalak hasta olarak yaşamını sürdüren Söğütlü Mahallesi sakinlerinden merhum İzzet oğlu Süleyman Kapıcıoğlu hayatını kaybetti.

 

Süleyman, Mustafa ve Mehmet Kapıcıoğlu’nun babaları olan Süleyman Kapıcıoğlu’nun cenazesi öğle namazına müteakip Of Çarşıbaşı Büyük Camiinde kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedildi.

 

Pınaraltı Mahallesi sakinlerinden merhum Kenan eşi Şükriye Tellioğlu da vefat etti. Mustafa, Ali, Kenan ve Kani Tellioğlu’nun anneleri olan Şükriye Tellioğlu’nun cenazesi öğle namazına müteakip Of Çarşıbaşı Büyük Camiinde kılınan cenaze namazının ardından mahallesindeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

 

Peş peşe kılınan ve Fatih Müftüsü Vahap Kapıcıoğlu’nun kıldırdığı cenaze namazlarına Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 2 yıl Önce

ALLAH RAHMET ETSİN VE GERİDE KALAN TÜM AİLE FERTLERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21