Kalyoncu Paşa’dan Kaymakam Sonel’e ziyaret

Jandarma Genel komutanı Orgeneral Bekir Kalyoncu, Of Kaymakamı Tuncay Sonel’i ziyaret etti.

Kalyoncu Paşa’dan Kaymakam Sonel’e ziyaret
banner71
Doğu Karadeniz Bölgesi’nde denetleme gezisine çıkan Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Bekir Kalyoncu, Of Kaymakamı Tuncay Sonel’i makamında ziyaret etti.
 
Kaymakam Sonel’in yapmış olduğu başarı çalışmalarını bir önceki görev yeri olan Şanlıurfa Birecik’ten bildiğini ve kendisini yakından takip ettiğini belirten Orgeneral Kalyoncu, Kaymakam bey inşallah ileride daha yüksek görevlere geleceğinin inancının tam olduğunu belirterek, kendisine  Jandarma Genel Komutanlığı’nın bir şiltini takdim etti.
 
Çok değerli Paşamızı Of’ta ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirten Of Kaymakamı Tuncay Sonel, “ziyaret bizleri onurlandırdı ve memnun etti. Oflular adına Paşamıza ziyaretinden dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.
 
Ziyarette Kaymakam Sonel tarafından Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Bekir Kalyoncu Paşa'ya yöresel hediyeler takdim edildi.
 
Ziyarete, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hacı Abdullah Doğan, Trabzon İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Dursun Ertuğrul ve Of Jandarma Komutanı Üsteğmen Mehmet Coşkun da eşlik etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih seyhan
fatih seyhan - 9 yıl Önce

belediye başkanı nerede

DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 9 yıl Önce

İLÇEMİZİ SADECE PAŞALAR DEĞİL BAŞTA CUMHURBAŞKANLARI,MECLİS BAŞKANLARI,BAŞBAKANLAR ,BAKANLAR ,MİLLETVEKEİLLERİ ve DİĞER YETKİLİLER ZİYARET ETMİŞLERDİR, DEVAMINI DİLER SAYGI VE SEVGİLER SUNARIM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21