Kadın ve Gençlik Kolları’ndan Polislere baklava

Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 167.yılı nedeniyle Ak Parti Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri Of Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler.

Kadın ve Gençlik Kolları’ndan Polislere baklava
banner71
Ak Parti Of İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Hacıahmetoğlu, Kadın ve Gençlik kolları üyeleri ile birlikte Of İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ve Polis Merkezi’ni ziyaret ettiler.
 
10 Nisan Polis Günü nedeniyle yapılan ziyarette polislere baklava ikram eden Hacıahmetoğlu, emniyet mensuplarımızın zor şartlar altında ülkemizin ve milletimizin güvenliği için çalıştıklarını belirterek özverili çalışmaları nedeniyle kendilerine teşekkür etti.
 
Of İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Erkal Anay ise ziyaret nedeniyle oldukça memnun olduğunu belirterek Gençlik ve Kadın kolları üyelerine teşekkür etti.
 
Of’ta ciddi bir sorun yaşamadıkları için mutlu olduklarını belirten Anay, “dolandırıcılık konusunda ise sık şikayet almaktayız. İnsanların bilgilendirilmesi gerekiyor. Yaşadığımız ilginç olaylar oluyor. Uyarılarımıza rağmen hala bu tuzaklara düşülmesi bizleri üzüyor. Bu konuda her bireyin dikkatli olması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21