Kabahasanoğlu’ndan şampiyon boksöre altın

Liselerarası Boks Şampiyonasında Türkiye şampiyonu olan Of Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Furkan Hamza Bilgin, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu tarafından altınla ödüllendirildi.

Kabahasanoğlu’ndan şampiyon boksöre altın
banner71

Liseler arasında düzenlenen Türkiye Boks Şampiyonasında 70 kiloda Türkiye şampiyonu olan Of Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Furkan Hamza Bilgin, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu tarafından altınla ödüllendirildi.

 

Okul idarecileriyle birlikte kendisini ziyaret eden Şampiyon Bilgin’i tebrik eden Müdür Kabahasanoğlu; “Öğrencimizi ve onu yetiştiren öğretmen ve idarecilerimizi tebrik ediyorum. Gerçekten önemli bir başarıya imza atarak hem ilimizi hem ilçemizi hem de okulumuzu en iyi şekilde temsil etmiştir. Bizler her zaman söylediğimiz gibi eğitimde sadece akademik başarıyı yeterli görmüyoruz. Sosyal, kültürel ve sportif başarı olursa gerçek anlamda başarılı olmuş oluruz. Şükürler olsun ki bu anlayışın meyvelerini toplamaya başladık. Bu çalışmalar devam ettikçe daha nice şampiyonluklar elde edeceğimize inanıyorum. Bu başarıda önemli unsur olan ailemizi ve katkısı olan herkesi tebrik ediyor başarılar diliyorum” dedi.

 

Ziyarete İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Bedir, HMB MTA Lisesi Başyardımcısı Suat Selvi, Müdür Yardımcısı Yüksel Gül, Boks Antrenörü Bünyamin Bilgin de katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21