İstanbul’dan bir aranıyorsam Trabzon’dan on aranıyorum

Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, Ak Parti Of İlçe Başkanlığını ziyaret ederek Başkan Terzioğlu ve yönetimine hayırlı olsun temennilerini iletti.

banner71
Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, Ak Parti Of İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Başkan Terzioğlu ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileten Saral, Milletvekilliği süreci, Meclis çalışmaları ve ilçe başkanlığı seçimlerine dair önemli açıklamalarda bulundu.
 
Çok yoğun ve çok zorlu bir dönem geçirdiklerini belirten Saral, “15 gün bir fiil çalışarak 4+4+4 kanununu geçirdik. Kavgalar da yaptık. Meclisi, Parlamento’yu kilitleme anlamında CHP, MHP ve BDP ellerinden geleni yaptılar. Ortak hedefleri belli. Ustalık dönemimizde bizi çalıştırmamak için anlaşmışlar. Bizleri toplumun huzurunda kavgacı bir kimliğe bürümek istiyorlar ama. İnsanı duygular dışına çıkarak bizleri kavgaya sürüklemek istediler. Ama hamd olsun bunu başaramadılar ve 4+4+4’ü ve Toplu İs Sözleşmesi yasalarını meclisten geçirdik” ifadelerini kullandı.
 
Sivil Anayasayı da bu dönem yaparak Ustalık dönemlerini taçlandıracaklarını belirten Saral, “2015 yılının Haziran ayına kadar yoğun bir çalışma dönemi geçirerek Türkiye’nin önünde yığılmış bekleyen tüm sorunlara çözüm üreteceğiz. Milletimizden almış olduğumuz ışıkla bu zor sürecin üstesinden geleceğiz. Sizleri mutlu edecek her şeyi yapacağız” diye konuştu.
 
Milletvekili olarak zor durumda olduğunu belirten Saral, “İstanbul milletvekiliyim ama Trabzonluyum. İstanbul’dan bir aranıyorsam Trabzon’dan on aranıyorum. Tüm ilçelerde değerli dostlarımız var. 12 yıllık görev süremizde güzel diyaloglar kurmuşuz. Aynı zamanda Artvin’in de Koordinatör Milletvekiliyim. Başbakanımızın talimatlarıyla 3 gün Ankara’daysak 4 gün de seçim bölgelerimizde dolaşıyoruz. Yükümüz gerçekten ağır” ifadelerini kullandı.
 
Of İçin önemli hizmetler yapan eski ilçe yönetimine ve Milletvekili Kemalettin Göktaş’a da teşekkür eden Saral, “Kemalettin Abimiz Of’a gerçekten büyük hizmetler yaptı. Fakülteyi kazandırması başlı başına büyük bir olaydır. Kendisine teşekkür ediyoruz. Allah ondan razı olsun. Gelecekte siyasetin ondan tekrar faydalanacağını biliyorum. Şimdi de çok değerli bir bakanımız var. Erdoğan ağabeymizle çıtamızı yükselteceğiz. Of’a çok daha güzel hizmetler yapacağız” dedi.
 
Ziyarete Of Belediye Başkanı Murat Saral, Cumapazarı Belediye Başkanı Ahmet Saral, İl Genel Meclisi Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları ile Parti Yönetimi katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
nedim
nedim - 9 yıl Önce

ofun hali belli sayın vekil binalar almış yürümüş yaptıklarında belli nefes alacak yermi kaldı oftaa allahını seversen bide konuşuyon

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21