İşadamı Öztürk’ten Cumapazarılılara dezenfektan hediyesi

Cumder’in Kurucu Başkanı olan Selüz Kimya sahibi Cumapazarılı İş Adamı Murat Öztürk, fabrikasında ürettiği dezenfekten ürünlerden Cumapazarılı 900 aileye hediye gönderdi.

İşadamı Öztürk’ten Cumapazarılılara dezenfektan hediyesi

Cumder’in Kurucu Başkanı olan Selüz Kimya sahibi Cumapazarılı İş Adamı Murat Öztürk, fabrikasında ürettiği dezenfekten ürünlerden oluşan 900 paket hediyeyi Cumapazarılı hemşerilerine gönderdi.

Kolonya, el dezenfekteni ve ıslak mendilden oluşan hediye paketlerini şirketine ait özel bir araçla Cumapazarı’na gönderen Öztürk, hediyeleri tüm mahalle sakinlerine ulaştırdı.

İşadamı Öztürk’e teşekkür eden Cumapazarı Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Yaşar Çakır; “İstanbul’da Cumapazarılıların en fazla ikamet ettiği Güngören ilçesinde 2004 yılında Cumapazarı Derneğini kuran Derneğimiz Kurucu Başkanı iş adamı Selüz Kimya sahibi Murat Öztürk’e bu duyarlılığından dolayı Cumapazarı halkı adına teşekkür ederim. Kendisi beni arayarak mahallemize dezenfekte malzemesi göndereceğini ifade etti. Hane sayımız ile ilgili kendisine bilgi verdim. 600 adet Cumapazarı mahallemiz için, 300 adet de İstanbul’daki derneğimiz için talepte bulunduk. Kısa sürede malzemelerimiz hazırlanarak halkımıza dağıtımını sağladık. Zaten iş adamımız ile sürekli diyalog halindeyiz. Destekleri ile her zaman derneğimizin ve halkımızın yanından olan iş adamımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Her şeyden öte fabrikasında mahallemizden yaklaşık 50’ye yakın kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Gençlerimiz bizden iş istediklerinde dernek olarak her zaman bize yardımcı olması bizleri memnun etmektedir. İş adamımız Sayın Murat Öztürk Cumapazarı halkının en zor anında yanımızdadır. Sayın Öztürk’ün bu duyarlı davranışının diğer iş adamlarımıza da örnek olmasını diliyorum” dedi.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2020, 04:20

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21