İşadamı Cemal Yeşilyurt’a bayram ziyareti

Of Kaymakamı Eren Arslan ve Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu Oflu İşadamı Cemal Yeşilyurt’u evinde ziyaret ederek bayramını kutladılar.

İşadamı Cemal Yeşilyurt’a bayram ziyareti

İş hayatını Samsun’da sürdüren ancak Of’un eğitimine vermiş oldukları büyük destekle Of halkının takdirini kazanan İşadamı Cemal Yeşilyurt’u ziyaret eden Of Kaymakamı Eren Arslan ve Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, bayramını kutladıkları Yeşilyurt’a Of’a yapmış oldukları katkılar nedeniyle teşekkür ettiler.

 

Yeşilyurt’un Of Yemişalan Mahallesi’ndeki evine giden Kaymakam Arslan ve Başkan Sarıalioğlu, Of’un sadece eğitimine değil, mahalle camileri, yolları ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara yaptıkları katkılar nedeniyle kendisine minnet duyduklarını ifade ettiler.

 

Ulusoy ailesinin cenaze töreninde trafiğin tıkanması nedeniyle ulaşımda sıkıntılar yaşandığına şahit olduğunu ifade eden Yeşilyurt, “Anne ve Babamın mezarlarını ziyaret ettiğimde hanıma bak hanım mezarlar bizi çağırıyor dedim.  Ölüm vaktimiz yaklaşıyor. Bizim de sevenlerimiz var biraz. Cenazemize geldiklerinde sıkıntı yaşamasınlar diye hemen talimat verdim. Evimizin önündeki yolu genişletelim dedim. Bizim cenaze törenimizde de insanlar sıkıntı yaşamasın. Sağlı sollu birer araç park ettiğinde birer araç da gidiş geliş yapabilsin dedim. Sağolsun arkadaşlar çalışmaları kısa sürede tamamlayıp yolu istediğim şekle getirdiler” diye konuştu.

 

Topluma örnek olmanın önemli olduğunu belirten Yeşilyurt; “Bizim gibi insanların sadece maddi katkılar vermeleri yeterli değildir. Bizler topluma örnek olmak zorundayız. Bu yolu yaparken de onu düşündüm. Biz bu yolu 10 metre genişletirsek devamında yapılacak çalışmalarda artık bu yolu kimse 4 metrede bırakmaz. En azından 6 metre veya 8 metre olması için mücadele eder. Biz yolların duvarlarını yapmaya, betonlarını dökmeye hazırız. Ancak yer sahiplerinin birer ikişer metre yer vermemelerine üzülüyorum. Topluma iyi örnek olmak gerekiyor. Biz elimizden geldiğince bunu yapmaya gayret ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21