banner80

İş Bankası Of Şubesinin Yeni Müdürü Serkan Geçgen

Tuncay Akdemir’in Ordu’ya tayin olmasıyla boşalan İş Bankası Of Şube Müdürlüğüne Serkan Geçgen atandı.

İş Bankası Of Şubesinin Yeni Müdürü Serkan Geçgen
banner71

İş Bankası Of Şube Müdürlüğü görevine atanan Serkan Geçgen görevine başladı. Kastamonu Taşköprü Şubesi Müdürlüğü görevinden Of Şube Müdürlüğüne atanan Geşgen’i makamında ziyaret eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Geçgen’e hayırlı olsun dileklerini ileterek yeni görevinde başarılar diledi.

 

Aktif kişiliği ile dikkati çeken Geçgen; “Of’a tayinim çıkınca Of hakkında bilgi edinmeye başladım. Of Basınını, resmi ve sivil toplum kuruluşları ile ekonomisini araştırdım. Of önemli ve farklı bir ilçe. Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızı ziyaret ettim. En kısa sürede esnafımızı da ziyaret edeceğim. Of halkına ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmanın gayretinde olacağız” ifadelerini kullandı.

 

Tarihi Eser, İş Bankası Eserleri ve Para Koleksiyonu olduğunu; araştırmayı ve kitap okumayı çok sevdiğini belirten Müdür Geçgen, Genel Yayın Yönetmenimiz Yaşar’dan Of hakkında bilgiler aldı.

 

Serkan Geçgen kimdir?

1974 yılında Bartın’da doğan Geçgen, Kamu Yönetimi mezunu olup evli ve 1 çocuk babasıdır. Bartın-Ulus Şubesi’nde başladığı bankacılık faaliyetine Bolu-Gerede, İstanbul Bölge ve Kastamonu Taşköprü Şube Müdürlüğü ile devam etti. Ekim 2014 ayında da Of Şube Müdürlüğü’ne atandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 7 yıl Önce

SAYIN MÜDÜRÜM İLÇEMİZE HOŞ GELDİNİZ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21