İş Bankası Of Şubesinin Yeni Müdürü Halil İbrahim Hotaman

Müdür Serkan Geçgen’in Kocaeli Kandıra Şube Müdürlüğü’ne tayin olması nedeniyle boşalan İş Bankası Of Şube Müdürlüğüne Halil İbrahim Hotaman atandı.

İş Bankası Of Şubesinin Yeni Müdürü Halil İbrahim Hotaman

İş Bankası Of Şube Müdürü Serkan Geçgen’in Kocaeli’nin Kandıra Şubesi Müdürlüğü’ne atanması ile boşalan İş Bankası Of Şube Müdürlüğüne Halil İbrahim Hotaman atandı.

 

Müdür Hotaman’ı makamında ziyaret eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Köşe Yazarımız İzzet Keleş, Müdür Hotaman’a hayırlı olsun dileklerini ileterek yeni görevinde başarılar dilediler.

 

Akçaabatlı olan Müdür Hotaman; “12 yıldır banka sektöründe görev yapmama rağmen Trabzon’da çalışmak kısmet olmamıştı. Burası benim ilk müdürlük görevim. Yüksekobva, Muş ve Kars’ta görev yaptım. Bir önceki görev yerim Erzurum’da 2.müdür olarak görev yapmıştım. Müdür olarak Of’a atandım. İlk Müdürlük görevimize Of’ta başlamak nasip oldu.  Eşim de aynı şekilde banka sektöründe Sürmene şubesinde görev yapıyor. İnşallah uzun yıllar burada görev yaparız” diye konuştu.

 

Halil İbrahim Hotaman Kimdir ?

1980 Akçaabat doğumlu olan Halil İbrahim Hotaman, eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesinde tamamladı. 2006 yılında İş Bankası’nda göreve başlayan Hotaman, 12 yıl boyunca Yüksekova, Kars, Muş, Rize ve Uşak’ta görev yaptı. Erzurum’da 2.müdür olarak görev yapan Hotaman, Haziran Ayında İş Bankası Of Şube Müdürlüğüne atandı. Müdür Hotaman evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21