İncirden düşen Kasım Çakır yaralandı

Ballıca’da meydana gelen olayda incir ağacına çıkan Kasım Çakır, dalın kırılması üzerine yere düşerek ağır şekilde yaralandı.

İncirden düşen Kasım Çakır yaralandı

Ballıca Mahallesi’nde akşam saatlerinde meydana gelen olayda incir almak üzere ağaca çıkan Kasım Çakır, dalın kırılması üzerine yaklaşık 10 metre yükseklikten yere düştü.

 

Çakır’ın eve dönmemesi üzerine şüphelenen eşi, Çakır’ı olay yerinde yerde yatarken buldu. Haber vermesi üzerine olay yerine gelen yakınları ve 112 ekipleri tarafından gece karanlığında ve zorlu arazi koşullarında yaklaşık 2 saatte olay yerinden çıkartılan Çakır, Of Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

 

Çekilen röntgen filmlerinde vücudunda çok sayıda kırık ve çıkık bulunan Çakır, Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.  Burada yapılan müdahalenin ardından Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen Çakır, yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

 

Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Ahmet Yaşar’ın ablasının eşi olan Çakır’ın hayati tehlikesinin bulunduğu ve yoğun bakım ünitesindeki tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

ALLAHTAN ŞİFA DİLERİM.

mehmet  VURAL
mehmet VURAL - 7 yıl Önce

Geçmiş olsun.Rabbimden şifa dilerim.Amin.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21