İnan ve Çapoğlu’ndan yaşlılara bayram ziyareti

Of Kaymakamı Memiş İnan Belediye Başkan Vekili Ahmet Çapoğlu ile birlikte Ağaçseven, Bölümlü, İrfanlı ve Dumlusu mahallelerinde ikamet eden yaşlı vatandaşları ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

İnan ve Çapoğlu’ndan yaşlılara bayram ziyareti

Of Kaymakamı Memiş İnan, Kurban Bayramı nedeniyle Belediye Başkan Vekili Ahmet Çapoğlu ile birlikte Of’un Ağaçseven, Bölümlü, İrfanlı ve Dumlusu mahallelerinde ikamet eden yaşlı vatandaşları ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

Mahalle ziyaretlerinin ilkini Belediye Başkan Vekili Ahmet Çapoğlu ile birlikte Ağaçseven Mahallesi’ne gerçekleştiren Kaymakam Memiş İnan, mahalle halkıyla bayramlaştı.

SYDV Müdürü Murat Çakır’ın da eşlik ettiği ziyarette mahallede ikamet eden 97 yaşındaki Asiye Topuz’u evinde ziyaret eden İnan ve Çapoğlu, Topuz’un bayramını kutladılar ve ailesiyle bir süre sohbet ettiler.

Of Merkez İrfanlı Mahallesi’nde kamet eden 96 yaşındaki Ahmet Rasim Muratoğlu ve 95 yaşındaki Mahmut Alireisoğlu ile Dumlusu Mahallesi’nde ikamet eden 101 yaşındaki Fatma Öztürk, 98 yaşındaki Ayşe Çelenkoğlu ve 41 yaşındaki bedensel engelli Osman Öztürk’ü evlerinde ziyaret eden Kaymakam İnan ve Başkan Vekili Çapoğlu, kendileriyle bir süre sohbet ederek bayramlarını kutladılar.

Başkan vekili Çapoğlu ile birlikte Bölümlü Mahallesi’ni de ziyaret eden Kaymakam İnan, mahalle merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir süre sohbet ederek bayramlarını kutladı.

Mahallede kısa bir süre önce meydana gelen selden etkilenen vatandaşları evlerinde ziyaret eden Kaymakam İnan ve Başkan Vekili Çapoğlu, bayramlarını kutladıkları vatandaşlarla bir süre sohbet ettiler.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2020, 01:00

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21