İmam Hatip Ortaokulu’ndan ev ziyaretleri

Of İmam Hatip Ortaokulu İdareci ve Öğretmenleri, okulda öğrenim gören öğrencilerin ailelerini ziyaret ediyor.

İmam Hatip Ortaokulu’ndan ev ziyaretleri

Eğitim sisteminin 4+4+4 şekline dönüştürülmesinin ardından eğitime başlayan İmam Hatip Ortaokulları, eğitimin ve öğretim dönemlerinin önemli aşamalarından biri olmaya aday.

 

Sistem kapsamında Ali Yeşilyurt Çok Programlı Lisesi’nin 3.katında eğitime başlayan Of İmam Hatip Ortaokulu eğitim ve öğretimin yanı sıra düzenlediği sosyal etkinliklerle de öğrencilerini geleceğe hazırlıyor.

 

Sosyal etkinlikler kapsamında Okul Müdürü, idareci ve öğretmenleri öğrencileri evlerinde ziyaret ederek okul-veli kaynaşmasını sağlıyor.

 

Öğrencilerin başarısını artırmak için mücadele ettiklerin belirten Okul Müdürü Şevket Bulutoğlu, “Öğrencilerimize okulumuzu sevdirmek amacıyla okul ve aile işbirliğinin önemini ortaya koyabilmek için idareci ve öğretmen arkadaşlarımızla birlikte öğrencilerimizi evlerinde aileleriyle birlikte ziyaret ediyoruz. Öğrencilerinin bir kısmı Diyanet’e bağlı Kur’an Kurslarımızda Kur'an eğitimi gördükleri için onları da eğitim gördükleri Kur'an kurslarında ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretlerin öğrencilerimizin başarısını olumlu yönde etkiliyor. Öğrencilerimizin başarısını arttırabilmek için etkinliklerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21