İmam Hatip Ortaokulu’nda karne ve ödül heyecanı

Of İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen karne töreninde 7 öğrenci iftihar, 89 öğrenci takdir ve 131 öğrenci de teşekkür belgesi aldı.

İmam Hatip Ortaokulu’nda karne ve ödül heyecanı

2014-2015 eğitim öğretim sezonunun ilk yarısı düzenlenen karne töreni ile sona erdi. Karnelerini alan öğrenciler 15 günlük yarıyıl tatiline girdiler.

 

Of İmam Hatip Ortaokulu’nda da düzenlenen karne töreninde okulda eğitim gören 400 öğrenci karnelerini aldı.

 

89 öğrencinin takdir ve 131 öğrencinin teşekkür belgesi aldığı törende 7 öğrenci de iftihar belgesi aldı.

 

Törende ayrıca dönem içerisinde düzenlenen çeşitli spor ve yarışmalarda dereceye giren öğrencilere de Okul Aile Birliği ve Okul Müdürü Şevket Bulutoğlu tarafından çeşitli ödüller verildi.

 

Okul Aile Birliği’nden altın

Trabzon’da yapılan karate turnuvasında 45 kg. da Trabzon 1.si ve kata dalında da Trabzon 3.sü olan 7.sınıf öğrencisi İsa Kabahasanoğlu ile Trabzon üçüncüsü olan 5.sınıf öğrencisi Emre Çelik’e hediyeleri verildi.

 

Okulda düzenlenen Güzel İlahi Okuma yarışmasında birinci olan Şeyma Erbaş, ikinci olan Hüda Nur Cevahiroğlu ve üçüncü olan İrem Kont’a da Okul Aile Birliği ve Okul Müdürü Şevket Bulutoğlu tarafından çeşitli hediyeler verildi.

 

Ortaokullar arasında düzenlenen “Ekmek İsrafı” konulu kompozisyon yarışmasında Trabzon birincisi olan 6.sınıf öğrencisi Edanur Daşdemir de Okul Aile Birliği ve Okul Müdürü Şevket Bulutoğlu tarafından ödüllendirildi.

 

Ayrıca okulda düzenlenen deneme sınavlarında dereceye giden öğrencilere de para ödülü verildi.

 

Başarılarından dolayı öğrencileri kutlayan Okul Müdürü Şevket Bulutoğlu; “Öğrencilerimizi ve onları yetiştiren değerli öğretmenlerimizi tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Okulumuzun başarısı gün geçtikçe daha da artacağına inanıyorum. Takdir ve teşekkür alamayan öğrencilerin üzülmemelerini istiyorum. İkinci dönem daha çok çalışarak istenilen başarıya ulaşabileceklerine inanıyorum. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

TÜM OKUL MÜDÜRLERİ,ÖĞRETMENLER VE ÖĞRENCİLERE KARNE TATİLİ SONRASI BAŞARILAR DİLERİM.SAĞLIK VE MUTLULUKLAR.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21