İmam Hatip Ortaokulu seneye Ali Yeşilyurt’ta

Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği (Of İmder) tarafından düzenlenen toplantıda üyeler, dernek çalışmaları ve İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi ile ilgili bilgi alış verişinde bulundu.

İmam Hatip Ortaokulu seneye Ali Yeşilyurt’ta

Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneğinin yöneticileri düzenlenen toplantıda bilgi alış verişinde bulundu.

 

2009 yılında kurulan ve düzenlediği etkinliklerle İmam Hatiplileri buluşturan Of İmder Yönetimi, dernek çalışmalarını daha etkin ve daha verimli hale getirebilmek için harekete geçti.

 

Of Merkez’de bir dernek merkezi açmayı planlayan yönetim, üyelerle bilgi alış verişinde bulundu.

 

Of Sahil Mendirek Çay Bahçesinde düzenlenen toplantıya, Dernek Başkanı Mustafa Keskin, Dernek Yöneticileri Ömer Faruk Çakır, Eşref Keleş, Cemal Şanlıbayrak, Mehmet Türkyılmaz, İsmail Küçükakyüz, Şevket Bulut, Ahmet Okumuş, Ramazan, Uğurlu Belediye Başkanı İ.Hikmet Yalçınkaya, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar katıldı.

 

Toplantıda konuşan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İdris Kabahasanoğlu, İmam Hatip Ortaokulu’nun geçen yıl İmam Hatip Lisesi bünyesinde 4 şube olarak eğitime başladığını ve bu yıl Ali Yeşilyurt Çok Programlı Lisesi’nin üst katının İmam Hatip Ortaokulu olarak eğitim vereceğini açıkladı.

 

Toplantıda Of Merkez’de dernek merkezi ofisi açılması için araştırma yapılmasına ve kısa bir süre sonra yeniden toplanılarak yapılan çalışmaların değerlendirilmesine karar verildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21