İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri sinemada

Of İmam Hatip Ortaokulu tarafından Sinema Günleri Etkinliği kapsamında okul öğrencileri Türk Yapımı Animasyon filmi olan “İksir”i izlediler.

 İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri sinemada

Of İmam Hatip Ortaokulu tarafından öğrencilerin sosyalleşmesi, kültürel aktiviteleri arttırmak ve çevreyi tanımak amacıyla düzenlenen “Sinema Günleri Etkinliği” kapsamında okul öğrencileri Trabzon’a götürüldü.

 

Türk yapımı animasyon filmi olan “İksir” adlı filmi seyreden öğrenciler, etkinlikten memnun kaldıklarını ifade ederek bu tür faaliyetlerin devam etmesini isteyen öğrenciler, bu faaliyetlerin kendilerine okullarını daha çok sevdirdiğini ve okula daha istekli gittiklerini ifade ettiler.

 

Düzenledikleri etkinliklerle öğrencilerin motivasyonunu ve başarılarını arttırmayı amaçladıklarını belirten Okul Müdürü Şevket Bulutoğlu, “Bu etkinliklerimiz öğrencilerimizin başarısına önemli katkılar sağlıyor. Etkinliklerimize devam edeceğiz. Okulumuzun düzenlediği bu tür etkinliklere katkıları nedeniyle, Müdür Yardımcımız Turgay Akgün’e, öğretmenlerimiz Uğur Karaman, Hacer Özkök, Ayşe Odabaşı ve Murat Sarıusta'ya katkıları nedeniyle teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21