İmam Hatip Lisesi’nden mezuniyet töreni

Of Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin mezunları düzenlenen mezuniyet gecesinde buluştu.

İmam Hatip Lisesi’nden mezuniyet töreni

Of Anadolu İmam Hatip Lisesi, mezun öğrenciler için bir program düzenledi Sahil Gün Batımı tesislerinde düzenlenen etkinlik Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başladı. Program, okul öğrencilerinden Ahmet Öztürk'ün Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

 

Programın açılış konuşmasını Okul Müdürü Sedat Gül yaptı. Her mezuniyetin bir başka basamağın başlangıcı olduğunu belirten Gül, mezun olan öğrencilerin kendilerini ve ailelerini en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını söyledi.

 

Programda okul öğrencileri tarafından hazırlanan “Yeni Nesil İmam Hatip” konulu belgesel, şiirler, ilahiler ve skeçler davetlilerin beğenisine sunuldu.

 

Program ödül ve diploma töreni ile sona erdi.

 

Programa Of Müftüsü Recep Onat, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu, Okul Müdürleri, Daire amirleri, sivil toplum ve siyasi parti temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Yanık
Mehmet Yanık - 7 yıl Önce

Okuduğum yuvadan mezun olanları görünce kendim mezun olmuş gibi heyecanlandım.Tam 32 yıl evvel mezun olmuştum.Herkese güzel bir ömür ve hayırlı bir akıbet diliyorum.Selam ve dua ile...

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21