İlçe Milli Eğitim Müdürleri Of’ta toplandı

Trabzon’un İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin Aylık Olağan Toplantısı Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ev sahipliğinde İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş’ın katılımıyla yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Of’ta toplandı

Her ay düzenli olarak yapılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısını bu ay Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde yapıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş’ın başkanlığında yapılan toplantı Of Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürleri’nin yanı sıra İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Burak Fettahoğlu ve Mesut Kaş da katıldı.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan Of İlçe Milli Eğitim Müdür İdris Kabahasanoğlu; “Sayın Müdürüm ve değerli arkadaşlarım toplantı nedeniyle ilçemize hoş geldiniz. İlimizin eğitim sorunlarını konuşacağımız toplantı nedeniyle ilçemizde sizleri ağırlamaktan son derece mutlu oldum. Toplantımızın ülkemize ve eğitim hayatımız için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Toplantıda bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Ataş; “2016-2017 Eğitim-öğretimin yılının, II. yarıyılının hayırlara vesile olmasını temenni ederim. I. TEOG sınavında elde edilen başarıdan ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Trabzon’da artık başarı çıtası ve buna bağlı olarak beklentiler yükselmiştir. Bundan sonra mevcut çalışma tempomuzu artırıp daha büyük başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Akademik alanlarda kazanılan başarıları, sosyal, kültürel ve sportif mecralarda elde edilen başarılarla süslemeliyiz. Bu noktada sizlerden yüksek derecede fedakârlık ve gayret bekliyorum.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Daha sonra toplantı II. yarıyıla ait çeşitli planlamalar, I. yarıyılın değerlendirilmesi ve ilimizdeki eğitim-öğretimin niteliğinin artırılmasına yönelik yapılan istişare bölümüyle sona erdi. Toplantıya katılan müdürler Of Kaymakamı Eyüp Fırat ve Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu katıldığı yemekten sonra ilçelerine döndüler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30