İl Başkanı Mumcu’dan AK Parti Of teşkilatına ziyaret

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu Ak Parti Of İlçe Başkanlığını ziyaret ederek teşkilat mensuplarıyla buluştu.

İl Başkanı Mumcu’dan AK Parti Of teşkilatına ziyaret

16 Şubat’ta yapılacak olan AK Parti Trabzon İl Başkanlığı kongresi öncesinde AK Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Trabzon İl Başkanlığına atanan Dr. Sezgin Mumcu AK Parti Of İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Göreve atanmasının ardından ilçeleri ziyaret ederek teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Başkan Mumcu, İl Yöneticileri Fazlı Çapoğlu ile Kadem Çakıroğlu ve İlçe Koordinatörü Hüseyin Tüysüzoğlu ile birlikte Of’a gelerek Of İlçe Başkanlığı’nda teşkilat mensuplarıyla buluştu.

İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan, Gençlik Kolları Başkanı Resul Çan, Belediye Meclis Üyeleri ve Yönetim kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Başkan Mumcu, parti binasında düzenlenen toplantıda partililerle sohbet etti.

İlçe Başkanı Çapoğlu, Başkan Sarıalioğlu ve tüm katılımcılar tek tek söz alarak kendilerini tanıttılar ve Başkan Mumcu’ya yeni görevinde başarılar dilediler.

Gençlik yıllarından beri bu davanın içerisinde olduğunu belirten Başkan Mumcu; “Of’ta çok değerli dostlarımız büyüklerimiz var. Merhum Ali Soylu abimiz var, değerli büyüklerim, dostlarım var. Of’u kendi evimiz gibi biliriz. Bugün burada da sizler tarafından çok sıcak ve samimi bir şekilde karşılandım. Hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah 16 Şubat’ta yapacağımız kongremizin ardından geniş bir çalışma zamanı bulacağız. İlimize ve ilçemize en güzel hizmetleri kazandırmanın gayretinde olacağız” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21