İki kardeş şehrin başkanları tecrübe paylaşımında bulundu

Başkan Gümrükçüoğlu, Trabzon’u ziyaret eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç'a Trabzon’da yapılan çalışmalar ve yatırımlar hakkında bilgiler verdi.

İki kardeş şehrin başkanları tecrübe paylaşımında bulundu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'u ağırladı.

 

Başkan Erkoç'a Trabzon’u gezdiren Başkan Gümrükçüoğlu, kendisine şehir merkezinde tamamlanan ve sürdürülen yatırımlar hakkında bilgi vererek tecrübe paylaşımında bulundu.

 

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi’nin de eşlik ettiği temaslarda Başkan Erkoç'a ile birlikte Trabzon’da tamamlanan Zağnos Vadisi kentsel dönüşümü ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenen Meydan Parkı ile yapım çalışmaları tamamlanma aşamasına gelen Meydan Parkı ikinci etap kentsel yenileme alanında incelemelerde bulunan Başkan Gümrükçüoğlu, gerçekleştirilen çalışmalarla Trabzon’un ismine layık hale getirildiğini söyledi.

 

Trabzon’un kardeş şehri olan Kahramanmaraş’ın Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç ise Trabzon’da çok ciddi çalışmalar yapıldığını kaydederken Başkan Gümrükçüoğlu’nu çalışmalarından ötürü kutladı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21