İhsan Karadeniz’de Devlet Vatandaş İşbirliği

İhsan Karadeniz İlk ve Ortaokulu’nda devlet vatandaş işbirliği yaparak okulun yemekhanesi nezih bir hale getirildi.

İhsan Karadeniz’de Devlet Vatandaş İşbirliği
banner71

Ülkemizde devlet vatandaş işbirliği alanda yapılan çalışmalar meyvelerini her alanda veriyor.   Daha önce öğrencilerin ayakta, pek de sağlıklı olmayan koşullarda yemek yerken şimdi artık öğrenciler nezih ve temiz ortamda yemek yiyebiliyorlar. 

 

Devlet vatandaş işbirliği çalışmasında yemekhanenin kalebodurları İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından karşılandı. Yemekhanenin boyası, işçiliği okul öğretmenleri tarafından yapılırken eksik olan diğer malzemeler de hayırsever vatandaşların katkılarıyla alınarak oulun yemekhanesi sağlıklı bir şekle sokuldu.

 

Tadilatı tamamlanan Yemekhanenin açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, şube müdürü Süleyman Bedir, okulun bulunduğu Solaklı Vadisindeki okul idarecileri ve okul öğretmenleri katıldı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu düzenlenen kahvaltıda kısa bir konuşma yaptı. Kabahasanoğlu konuşmasında; “Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Devletimizin ve milletimizin birliğini ve dirliğini daim eylesin. Burada devlet millet işbirliğinin güzel örneklerini görüyoruz. Burada emeği geçen okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca bu vesile ile bizi bu vadide bulunan okul idarecileriyle ve öğretmenleriyle buluşturan müdürümüze ve kahvaltıda emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Eğitim hayatınızda hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

 

Okul müdürü Engin Bülbül de kahvaltıya katılanlara ve kahvaltıda emeği geçenlere teşekkür etti.

 

60 öğrencinin aynı anda taburelerde oturup masalarda yemek yiyeceği yemekhanenin süsleme ve tasarımı Teknoloji Tasarım ve Resim öğretmeni Murat Küçükibrahimoğlu tarafından yapıldı.

Haber-Foto: İzzet Keleş

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih öğretmen
fatih öğretmen - 6 yıl Önce

Hak edilmiş başarılar için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve bir temenni başarılarının devamını dilerim.Devamını bekliyoruz murat hocam..

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21