İHH’dan Of Havadis’e ziyaret

İHH İnsani Yardım Vakfı Trabzon Başkanı Dr. Murat Kadri Topçu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Of Havadis’i ziyaret ettiler.

İHH’dan Of Havadis’e ziyaret

Dünyanın çeşitli bölgelerinde düzenledikleri insani yardımlarla adını duyuran İHH İnsani Yardım Vakfı Trabzon Başkanı Dr. Murat Kadir Topçu, Of Temsilcisi Nazım Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Çınar, Dr. Ayhan Kır ve İsmail Küçükakyüz Gazetemizi Ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Yayın Kurulu Üyelerimiz İzzet Keleş ve Şefik Üstündağ’a yapılan faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

 

Suriye’de katliam karşısında sessiz kalmadıklarını belirten Dr. Topçu; “Arakan’da yaşanan drama sessiz kalmadık. Somali’de ve Suriye’de yaşanan katliama sessiz kalmadık. Orta Afrika’da yaşanan Büyük Katliam karşısında da sessiz kalmadık. Bosna’ya, Uganda’ya yardım kampanyaları düzenledik. Düzenlediğimiz yardım kampanyalarımızla halkımızın yardımlarıyla oralarda yardıma muhtaç insanlara yardım elini uzattık. Yardım projelerimizin yanında yetimlerimize el attık. Yetimlere Dünyanızda Yer Açın projesi ile binlerce yetim çocuğumuza el uzattık. Şimdi de Kambiya’da Kur’an Okulu açmak için kampanya başlattık. İnşallah bu projemizi de kısa sürede hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Ziyaretleri nedeniyle Başkan Topçu ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar; “İHH İnsani Yardım Vakfımız, Dünyamızın en ücra köşesindeki Müslümanlara yardımlarıyla gönlümüzde taht kurdu. Başarılı çalışmalarınız nedeniyle tüm yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. İnşallah bu yardımlar, Müslüman kardeşlerimizin yaralarına merhem olur. Kampanyalara destek olan halkımıza da şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
baştürk
baştürk - 7 yıl Önce

KARDAŞ SOMA YI DA UNUTMAYIN.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21