Holoğlu’na Üstün Hizmet Beratı

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu tarafından Dr. Köksal Holoğlu’na “Üstün Hizmet Beratı” takdim edildi.

Holoğlu’na Üstün Hizmet Beratı

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of’a Kültür ve Tıp Müzesi taahhüt eden Dr. Köksal Holoğlu’na “Üstün Hizmet Beratı” takdim etti.

Of Belediye Meclisi’nin Temmuz Ayı toplantısında alınan Meclis Kararı gereğince Oflu hemşerimiz Romatem Hastanelerinin sahibi Dr. Köksal Holoğlu’na “Üstün Hizmet Beratı” verildi.

Meclis Toplantısının ardından Of Belediyesi’ne ağırladığı Holoğlu’na beratını takdim eden Başkan Sarıalioğlu; “Kültür, İlim ve Âlimler Şehri Of ilçemizin yarınlarına ışık tutacak projelerin hayata geçirilmesinde, Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi Derneği İcra Kurulu Başkanı, Romatem Hastaneler Grubu Başkanı hemşehrimiz Sayın Dr. Köksal Holoğlu'nun önemli hizmetleri oldu. Ekonomi, sosyal, kültürel ve sağlık alanında ülkemize ve ilçemize destekleri olan Dr. Köksal Holoğlu, istihdam ve eğitime de önemli katkılar sundu. Erken Cumhuriyet dönemine ait; fotoğraf, belge, tıbbi cihazlardan oluşan değerli bir koleksiyona sahip olan Dr. Köksal Holoğlu, bu anlamda tıp tarihine de önemli bir katkı sağladı.

Of ilçemize yapmayı taahhüt ettiği "Kültür ve Tıp Müzesi" için Sayın Dr. Köksal Holoğlu'na, 5393 sayılı belediye yasasının 18. Maddesi gereğince, Of Belediye Meclisi'nin 01/07/2021 tarihli birleşiminde oybirliği ile alınan karar doğrultusunda verilmiş olan "Üstün Hizmet Beratı"nı takdim etmekten gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Böylesine değerli bir ödül aldığı için mutlu olduğunu ifade eden Dr. Holoğlu, Of Belediye Meclisi Üyelerine ve Başkan Sarıalioğlu’na teşekkür etti.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2021, 10:42

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21