Holoğlu Of için varım dedi

Holoğlu Petrol’un sahibi İdris Holoğlu AK Parti Of İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Holoğlu Of için varım dedi

17 Ekim 2020 tarihinde yapılacak olan Adalet ve Kalkınma Partisi 7. Olağan kongresi öncesi Of’ta hareketli günler yaşanıyor.

Daha önce yapılana ilçe temayül yoklamasında 11 aday yarışmış sonuçlar genel merkeze gönderilmişti.

Bu adayların dışında 12. aday olarak da Holoğlu Petrolün sahiplerinden işadamı İdris Holoğlu oldu. İdris Holoğlu adaylık dilekçesini Ak Parti Of İlçe Başkanlığına sundu.

Önemli siyasi mücadelelerden geldiğini söyleyen İdris Holoğlu adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada ; “Hayatımın tüm mücadelesini gerek ticarette, gerek STK’larda gerekse siyasette ilçemize, bölgemize, ülkemize neler katabilirizin mücadelesi olmuştur. Bugün de çıktığımız yolda aynı düşüncedeyim. Daha önce 2019 yerel yönetim seçimi öncesi Akparti Trabzon İl yönetiminde yedek üye olarak görev yaptım. 2019 yerel yönetim seçimlerinde Of Belediye Meclis Üyeliği adaylığı için istifa etmiştim. Adaylığımız kısmet olmamıştı. Bu süreçte her zaman partimin emrinde olduğu ifade etmiştim. Şimdi malum partimizin ilçe yönetimi seçimi var. Üstelik de epey bir kalabalık aday listesi var. Amacım Of’ta bu kadar başarı sağlamış olan partimizi daha ileri taşımaktır. Herkesi kucaklayarak bütün enerjimi ve sinerjimi 2023 hedeflerine giderken Of ilçemiz için harcamak istiyorum. Bu kutlu yolda bayrağı alıp daha ilerilere getirmek mat renklere bürünmüş Of siyasetine yeniden renk ve can vermek istiyorum. Kuşatıcı ve kucaklayıcı bir anlayışla ülkemizin ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında tüm gayretimle çalışmak istiyorum. Rabbim bu çetin yolda hepimize yardım etsin. Allah, milletimiz ve memleketimizin hayrı için çalışan herkesin yardımcısı olsun. Yapılacak ilçe kongremizin ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Her şey Of için, her şey Trabzon için, her şey büyük Türkiye için. Durmak yok ülkemiz için, milletimiz için çalışmaya devam” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Kanburağaoğlu
Mehmet Kanburağaoğlu - 2 yıl Önce

İnşAllah olur bütün temennim odur.Yalnız bir şeyi unutmamak lazım Çaykara boğazı varken Hayrat boğazına yedirmezler.Siyaset üstü bir durum Yine Çaykara boğazına verirlerse eğer Akparti kaybeder vede kaybedecektir.

abdulbaki  coşkun
abdulbaki coşkun - 2 yıl Önce

Bu hizmet yarışında başarılar dılıyorum

Murat
Murat - 2 yıl Önce

Allah yolunu açık etsin güzel kardeşim

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21