Holoğlu ailesinden Of Devlet Hastanesine ambulans

Üç ay önce vefat eden Servet Holoğlu’nun ailesi Of Devlet Hastanesi’ne tam donanımlı son model bir ambulans bağışı yaptı.

Holoğlu ailesinden Of Devlet Hastanesine ambulans

Of’ta ikamet eden Holoğlu ailesi, Of Devlet Hastanesi’ne tam donanımlı son model bir ambulans hediye etti.

Of’un Kıyıcık Mahallesi sakinlerinden olan ve burada ikamet eden Servet Holoğlu, yaklaşık üç ay önce vefat etti. Holoğlu’nun ailesi, babalarının vasiyeti üzerine Of Devlet Hastanesine son model ve en son teknoloji ile donatılmış yeni bir ambulans bağışladı.

Bu güzel ve hayırlı bağış için Holoğlu ailesine teşekkür eden Of Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Şaban Uysal; “Yeni bir ambulansı hastanemize bağışlayan Merhum Servet Holoğlu’na Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Geride kalan vefalı ve duyarlı ailesinden de Allah razı olsun. Kendilerine şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bağışlanan ambulansımız son model olup içi her türlü üst düzey teknoloji ile donatılmıştır. Hastanemiz bünyesinde hizmet verecek olan ambulansımız yöre halkımızın her türlü acil sağlık ihtiyacında görevde olacaktır. Yakın zamanda faaliyete geçecek olan yeni hastanemizin de önemli bir ihtiyacını da karşılayacaktır. Bu yönü ile belki de bağış bazında yapılabilecek en güzel ve en hayırlı bağış olduğunu düşünüyoruz. İnşallah; bu ambulansımıza ihtiyaç duyulacak acil durumlar ve hastalarımız hiç olmaz. Ancak, ihtiyaç olduğu anda da ekiplerimiz ile tüm vatandaşlarımızın Sağlık hizmetinde olacağını bildirmek isteriz” dedi.

Bu duyarlılığın örnek alınmasını dileyen Başhekim Uysal; “Bu anlamlı bağışın hayır işlerinde her daim önde olmuş Of İlçemizdeki diğer vatandaşlarımıza da örnek olmasını diliyoruz. Yeni ambulansımızın ilçemize ve bölgemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2021, 04:57

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yus
Yus - 12 ay Önce

Hayır severe Allah'tan rahmet dilerim.Nur içinde yatsın.Böyle hayır sever insanların çoğalmasını dilerim.Tüm aile bireylerine saygılarımı sunarım.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21