Hırsızlık suçuna karışan 6 zanlı daha tutuklandı

Of’ta son günlerde yaşanan hırsızlık olaylarının ardından Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan 9 zanlıdan 6’sı tutuklandı.

Hırsızlık suçuna karışan 6 zanlı daha tutuklandı
banner71
Of’ta son günlerde yaşanan hırsızlık olaylarının ardından Jandarma ekipleri tarafından başlatılan operasyon neticesinde gözaltına alınan zanlılardan 6’sı tutuklanarak cezaevine konuldu.
 
Ağaçseven, Keler, Başköy ve Korkut köyleri ile Cumapazarı Beldesi Saray ve Taşhan mahallelerinde yaklaşık 75 eve giren hırsızlar, evlerden para ve ziynet eşyaları çalmışlardı.
 
Of Jandarma ekipleri tarafından başlatılan geniş kapsamlı operasyonda gözaltına alınan 13 kişiden 4’ü tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Gözaltındaki 9 zanlı ise bugün adliyeye çıkarıldı.
 
Adliyeye çıkartılan zanlılardan S.Y., C.Ş., E.A., C.K., M.T. ve M.K. tutuklanarak Of Cezaevine gönderilirken İ.Y., Y.Ç., ve R.K. ise serbest bırakıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nedim
Nedim - 9 yıl Önce

Basta jandarma blk komutanına ve tüm ekibine teşekkür ediyorum kısa zamanda bu zanlıları yakalayıp adalete teslim ettikleri için Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah bundan sonra böyle olaylarla karşılamayız

kadir
kadir - 9 yıl Önce

şunları ad soyad bilgileri neden açılımı yok ........

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21