Hiçbir muhtar adayına karışmayacağız

AK Parti Of İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda konuşan Başkan Terzioğlu; “AK Parti teşkilatı olarak hiçbir muhtar adayına karışmayacağız, herkesin aday olma hakkı vardır” dedi.

Hiçbir muhtar adayına karışmayacağız

AK Parti Of İlçe Başkanlığı’nın Ekim ayı genişletilmiş ilçe toplantısı İlçe Başkanlığında yapıldı. Toplantıya İl Teşkilat Başkanı Uğur Aydın, İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, meclis üyeleri ve mahalle başkanları katıldı.

 

Biz istersek bu oyu alırız

Toplantıda açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu; “Burada her birimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bize vermiş olduğu sorumluluk ile görev yapıyoruz. Hep birlikte görev aşkıyla bu süreçleri geçireceğiz. Arkadaşlar yerel seçimler geliyor. En son aldığımız oy ise % 82. Seçimlerde kimse mazeret uyduramaz. İlçemizde 3 tane bakanımız var bunlar çoğu ilçede ve illerde yok. Biz istersek bu oyu alırız ama öncelikle kenetlenmemiz lazım. Bugün istişare toplantısı yapıyoruz. Herkesin sorunu eleştirisi burada dinlenecek. Önümüzdeki hafta sandık esaslı çalışmaya başlayacağız. 68 mahallenin tamamına sandık esaslı çalışma yapacağız. Eğer ki bu dava Of’ta yüksek olursa, Trabzon’da da Türkiye’de de yüksek olur. Ak Parti Teşkilatı olarak hiçbir muhtar adayına karışmayacağız. Herkesin aday adayı olma hakkı vardır fakat kimse partiye güvenerek aday olmasın” ifadelerine yer verdi.

 

AK Parti’nin bir neferiyim

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ise yaptığı konuşmada; “Bu davanın içerisinde olmaktan ve hizmet etmekten ayrı bir onur duyuyorum. Bu heyecan her seçimde üstüne koyarak artıyor. Of’ta 10 bin 59 üyemiz var. Of hakikaten her şeyde bir adım önde olduğu gibi üye konusunda da öndedir. Ben kadın ve gençlik kollarına teşekkür ediyorum fakat kadın üyelerimizi ben erkek üyelerimizden daha fazla olmasını istiyorum. Çünkü kadınları ben önümüzde görmek istiyorum. Oflulara ne kadar hizmet etsek azdır. Eğer büyüklerimiz uygun görürlerse, Oflu vatandaşlarımız da teveccüh buyurursa durmak yok yola devam diyorum. Son olarak çıkan hastane ve asfalt olaylarıyla ilgili de ben bunlara gülüp geçiyorum. Ak Parti neyi yarım bırakmış ki bunları bıraksın. Onlar konuşur Ak Parti yapar. İyi ki Of’ta doğmuşum, iyi ki Müslümanım, iyi ki Trabzonluyum ve Ak Partinin bir neferi olarak Trabzon’a Of’a ve davama hizmet ediyorum” dedi.

 

AK Parti Of İlçe Teşkilatının teşkilatlar arasında her zaman başarısını gösterdiğini belirten İl Teşkilat Başkanı Uğur Aydın; “Of teşkilatının benim için yeri ayrıdır. Ben bu başarıya katkı veren herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Toplantıda İlçe Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan ve Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Ali Kapıcıoğlu da söz alarak yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında katılımcılara bilgiler verdiler.

 

Toplantı, katılımcıların sorularının yanıtlanmasıyla sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih
Fatih - 3 yıl Önce

Hikaye anlatmayın devriniz bitti

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21