Her Yönüyle Trabzon’da 8.randevu

Ankara’da düzenlenen Her Yönüyle Trabzon etkinlikleri kapsamında Of Belediyesi tarafından açılan standa gurbetteki hemşerilerimizin ilgisi yoğun oldu.

Her Yönüyle Trabzon’da 8.randevu
HABERİN GALERİSİ
Ankara'da Of esintisi

Ankara'da Of esintisi

Trabzon Vakfı ve Trabzon Derneği tarafından Trabzon’un Kurtuluş Yıldönümü vesilesiyle Ankara’da geleneksel hale getirilen Her Yönüyle Trabzon etkinliklerinin 8.si yapıldı.

 

Trabzon’un her yönüyle tanıtılmasının amaçlandığı etkinlikler kapsamında resmi ve sivil toplum kuruluşları açtıkları stantlarla Trabzon’u dünyaya tanıtıyorlar.

 

Of Belediyesi de her yıl olduğu gibi bu yıl da etkinliklerdeki yerini aldı. Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliklerde açılan standa gurbetteki Ofluların ilgisi hayli yoğun oldu.

 

Of Kaymakamı Eren Arslan ve Of Belediye Başkanı Murat Saral’ın ev sahipliği yaptığı standı ziyaret eden çok sayıda siyasetçi, bürokrat ve vatandaş, Kaymakam Arslan ve Başkan Saral’la sohbet ederek hasret giderdiler.

 

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde olması, etkinliklere ilgiyi arttırdı.

 

Katıldığı etkinliklerde ziyaretçilerin ve medya kuruluşlarının ilgi odağı haline gelen Of Belediyesi’nin standı, bu etkinliklerde de yine ilgi çekiciydi.

 

Yöresel eskitme ürünlerle anılarını tazeleyen vatandaşlar, horon ekibinin gösterileri ile de horona doydular.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
cevdet aydın
cevdet aydın - 8 yıl Önce

SAYIN MURAT başkanim ALLAH işlerine kolaylık versin BÜYÜK BAŞKAN,MURAT BAŞKANİM olmayınca ben keşinlikle KİMSEYE OY VERMEYECEĞİM KİMSEYE OY MOY YOK.kimse MURAT BAŞKANİMİZA HATA edemez edemeyecek kimseye OY MOY YOK.

dertli
dertli - 8 yıl Önce

ekmek elden su gölden beyler gezin gezin bol bol reklam yapın ama bize sıra gelince yok yok yok

hakan
hakan - 8 yıl Önce

böyle bir belediye baskanını aday görememek gercekten cok üzücü bakalım diğer baskanı böyle etkinliklerde görebılecekmıyız

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21