Hayırsever iş adamı Tahiroğlu’ndan Kur’an Sınıfı

Hayırsever iş adamı Sultan Tahiroğlu tarafından annesi Gülişan Tahiroğlu adına Pınaraltı İlk/Ortaokulu’nda yaptırılan Kur’an Sınıfı, düzenlenen törenle öğrencilerin hizmetine sunuldu.

Hayırsever iş adamı Tahiroğlu’ndan Kur’an Sınıfı

Hayırsever iş adamı Sultan Tahiroğlu tarafından annesi Gülişan Tahiroğlu adına Pınaraltı İlk/Ortaokulu’nda Seçmeli Kuranı Kerim, Din Kültürü ve Ahlak Bilgiler Dersinin işleneceği Kur’an Sınıfı yapılarak öğrencilerin hizmetine sunuldu.

 

Kur’an Sınıfının açılış kurdelesi Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş ve Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu tarafından kesildi.

 

Din Kültürü Öğretmeni Ayşenur Karın sınıfın oluşturulması için yaşadıkları süreci anlatarak emeği geçen herkese teşekkür etti. Of Kaymakam Eyüp Fırat ise yaptığı konuşmada; “Allah hayırlı etsin. Çok güzel bir sınıf ortamı oluşmuş. Müdürümüzü, öğretmenimizi, hayırsever işadamımızı tebrik ediyor. Yaptıkları hayrı Allah kabul etsin” diyerek düşüncelerini belirtti.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş da konuşmasında,” Din doğru yollarla öğrenilirse milletimizi din adına kandırma cihetine gidilemeyecektir. Yavrularımız burada inşallah daha rahat, kalıcı ve doğru dini bilgiye ulaşacaklar.  Ben de hayırsever iş adamımıza teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkesi kutluyorum.” diyerek duygularını ifade etti.

 

Okul Müdürü Kâtip Er misafirlerine ikramda bulunarak katılımlarından dolayı tüm katılımcılara teşekkür etti.

 

Kuran Sınıfının açılışına; Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Of İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Bedir, Of Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şahmeran Er, Pınaraltı muhtarı Adil Akyüz, Ak Parti Of İlçe Başkan Vekili Bilal Durmuş, Okul Aile Birliği Başkanı Derya Gür, okul ve kurum müdürleri katıldı.

 

Ana sınıfı öğrencileri de ziyaret edilerek çeşitli hediyeler verildikten sonra çekilen toplu fotoğrafla program sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21